X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

کلانشهر همسایه

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: یکشنبه 16 بهمن‌ماه سال 1390 ساعت 10:41 ب.ظ

اول:بردن نفت در آبادان تلافی باخت بازی رفت و البته رسیدن به سه امتیازی دنیزلی بود، مهار فونیکه سی حتی با وجود زدن یک گل و شکستن رکورد حسنی صفت کار ساده ای نبود. با اینکه نبود اولادی در نیم فصل دوم کمتر به چشم آمده است و نزهتی و دغاغله و رافخایی و گاهی حیدری توانسته اند قفل دروازه ی حریفان را باز کنند ولی نبود پژمان دونده با تعصب و جنگنده هنوز در تیم احساس می شود، رجب زاده و یوسف زاده و همرنگ هر کدام برای هافبک وسط بودن فاکتورهایی را کم دارند که با آمدن احتمالی پژمان می توان هر یک از آنها را آزاد کرد و به عنوان هافبک نفوذی و ... گمارد.

دوم: کلانشهر همسایه چند روزی است در حال تولد دوباره است، پس از عابدینی و هدایت دینورزاده و قاسم پور و تارتار حالا نوبت به عابر بانک همیشه ناکام فوتبال ایران، هدایتی است تا شانسش را در این شهر امتحان کند(پس از شهرداری و صنایع شیر ایران و گروه صنعتی داماش). نفراتی که داماش دارد و هزینه ای که صرف خرید آنها شده قرار بود با ترانسفر و آسیایی شدن و ... جبران شود. هیچوقت یادم نمی رود با رفتن استیلی و چراغ سبز رویانیان برای خرید بازیکنان جدید مهدوی کیا و زنید پور و حتی تا حدودی نظیف کار و غلامی با مصاحبه و دلایلی خواستار پیوستن به قرمزهای پایتخت و جدایی از داماش برای پیشرفت شدند و فقط اصرار هواداران پرسپولیس سبب شد دنیزلی به مهدوی کیا برای یک نیم فصل روی خوش نشان دهد و خیلی سریع ورق برگشت و مصاحبه ها و علایق تکذیب شد و علی ماند و حوضش. به اینها تمرین نکردن محمدی با تیم و مدیر فنی شدن عابدینی و حمایت قاطع او از تارتاری که تحت شدید ترین انتقادهاست را اضافه کنید.

سوم: تاریخ همیشه بهترین گواه برای تایید یا تکذیب یک ادعا است، دست نشان، کریمی و حالا قاسم پور روزگاری القابی را در رشت به عنوان ناجی در این تیم گرفتند و در فاصله ی یک یا دو سال به بدترین وجه ممکن در تقابل با آنها قرار گرفتند، دست نشان که قبل از امپراطور شدن با شهرداری بندرعباس درگیری لفظی و مطبوعاتی با پگاهی ها داشت، فصل بعد در لیگ یک با نساجی درگیری شدیدی با رشتی ها در قایمشهر دشت، فیروز کریمی هم پس از اخراج شدن از این تیم اخیرا در بازی یک چهارم نهایی با شاهین پول پرست و ... خوانده شد و ... جالب اینکه هر دوی این مربیان در سالهای اخیر منشوری و ممنوع الفعالیت در لیگ برتر شدند. بزودی قاسم پور هم با تیم جدیدش شاهین به رشت میاید و ... چه شود!!!

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر