مازیار قایقران

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: سه‌شنبه 22 فروردین‌ماه سال 1391 ساعت 09:18 ب.ظ

 

از بازی داماش و پرسپولیس چند روزی گذشته و بحث در مورد نحوه ی محرومیت دو تیم کماکان ادامه دارد، در ایم میان عده ای قلم به دست و در عین حال سو استفاده گر که فقط به دنبال موضوعی برای پر کردن روزنامه های زرد خود و بلاگها و سایتهای جهت دار خود هستند به حمله به مازیار پرداختند. 

داستان از ترک صفوف تیمها توسط مازیار شروع می شود و به خطای منجر به اخراج روی مهدوی ختم می شود. 

عده ای لقب مازیار قایقران را سبک نمودن سیروس می دانند و عده ای مازیار را نسخه ی جعلی و "تاناکورای" سیروس. بازی رفت با رکیک ترین الفاظ از سوی رشتی ها پایان یافت و  همه ی آقایانی که امروز سینه چاک اخلاق و جوانمردی شده اند گویی از خواب 3 4 ماه بیدار شده اند، از سیروس چه می دانند که خاطرات او را به ما یادآوری می کنند و اصل و فرع آن را تشخیص می دهد. یادم می آید سیروس بارها بواسطه ی رفتار برخی هم تیمی هایش با خود و افتخاری، مجبور به ایجاد تنش شده بود، سر کردن با محرمی و کرمانی مقدم و عربشاهی و ... آسان نبود. روزی که در فینال حذفی با استقلال که 6 ملی پوش داشت تقابل داشتیم سیروس در مقابل عابدزاده که در اوج دوره ی فنی و شخصیتی قرار داشت ، دست برکمر بدون دور خیز و خیره در چشم او پنالتیش را گل کرد تا جواب فحاشی توهین استقلالی ها را داده باشد.  

 

با تمام نوشته های فوق خیلی دلم می خواهد پروژه ی بازگشت انزلی چی های لیگ به ملوان کلید بخورد، همین پرسپولیسی که پژمان در همه ی پستها برایشان بازی کرد او را از دست دادند و امروز برای بازگرداندن او هر کسی را که بگویی واسطه کرده اند ولی نوری تصمیم خود را برای خداحافظی در ملوان گرفته و ... در مورد مازیار هم این فرایند امیدوارم پدید آید و با ملوان دروازه  ی رقبای چشم تنگ را باز کند، گرچه با انتقادهای فنی که به مازیار وارد است، موافقم که امیدوارم رفع شود و مازیار سر حال را تحویل بگیریم. 

 

بازی با سپاسی و گرفتن حداقل امتیاز از نان شب واجب تر است ولی ملوان فعلی ما جز سپاسی رقبای گردن کلفت تری دارد که از درون در حال خرد کردن او هستند.

 

 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب5 نظر