X
تبلیغات
زولا

التیام غمها

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: شنبه 24 دی‌ماه سال 1390 ساعت 10:08 ب.ظ

 

روزی که با 4 گل مس سرچشمه را در یک بازی یکطرفه شکست دادیم هیچکس فکرش را نمی کرد ما در پایان نیم فصل همسایه ی همین مس با اختلاف 2-3 امتیاز باشیم، ما نیم فصل سختی را پشت سر  گذاشتیم باخت تاریخی ه داماش و به فاصله ی چند روز باخت و حذف از جام حذفی توسط تیمی لیگ یکی و پر از مشکل و حاشیه، مشکلات باعث شد تماشاگران کمتر از 2000 نفر شوند و تیم بی انگیزه و بی روحیه تر از همیشه کار کند، بی پولی کمر تیم را خم کرده بود و تعطیلات نیم فصل فرصتی برای احیای تیم البته بدون پول بود، با دو برد متوالی به شکل موقت از مهلکه ی سقوط فرار کردیم و با برد فردا می توانیم به خیلی ها ثابت کنیم ملوان  هنوز قوی سپید گذشته است که اصالت دارد و مثل تازه به دوران رسیده های پولدار نیست که بازیکنانش در نیم فصل به عشق پرسپولیسی شدن به هر در و التماسی بزنند و مصاحبه جدایی و خداحافظی سر دهند و وقتی با نع بزرگ دنیزلی مواجه شوند، همه چیز را تکذیب کنند. 

شرفی و مس با وجود نتایج مفتضحانه ، هر از گاهی کارهای بزرگی کرده اند متوقف کردن تراکتور و پرسپولیس از آن جمله است.امیدوارم ما جزو خاطره ی خوب کرمانی ها نباشیم.  

زندگی خیلی سخت شده و گرانی و بی پولی و ... همه را نگران کرده دل خوشی ما هم ملوان است که بخشی از این نگرانی را الیام می دهد. 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر