X
تبلیغات
زولا

یکی از ۵ فینال

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: چهارشنبه 23 بهمن‌ماه سال 1387 ساعت 07:09 ب.ظ

بازی با پاس در همدان در فصل قبل یاد آور ابقا در لیگ برتر بود با اینکه آنها کاملا" برای برد بازی می کردند و در دقیقه 90 با ضربه چتر آبگون نزدیک بود آرزوهای مارا نقش بر آب کنند ولی با درخشش نزهتی و پنالتی مازیار در لیگ ماندیک تا نفت با طرفداران پر شورش امسال در لیگ یک سر کنند.

با اینکه ممکن است فردا بگویچ از وجود غلام نژاد بی بهره باشد و یا مامانی و علیزاده را به علت دو اخطاره بودن به همراه نداشته باشد ولی بر خلاف ادعاهای مکرر مسئولین پاس که تیمی کم تجربه را هدایت می کنند، کمبود این 3 یار اصلا" برای آنها به نظر نخواهد آمد با وجود شیرزاد و غلامی و عمران زاده و خورج و حتی ارگینوف نمی توان پاس را بی تجربه نامید، عمران زاده در زمان نصرت یار فیکس ملوان بود و بواسطه حضور او در پاس به تران هم رفت. عمران زاده هر وقت که نیاز به بازی مستقیم بوده در خط حمله پاس هم به بازی گرفته شده و بعضا" گل هم زده، امیدوارم ممی که قطعا" تیم را تهاجمی می چیند به مدافعان پاسهای پشت دفاع شیرزاد و فرارهای غلامی و ارگینف و قدرت سرزنی عمران زاده را گوشزد کند.

تا به امروز مهاجمین زیادی مقابل ملوان بازی کرده اند و متاسفانه با وجود اسم و رسم دار بودن تمهید کافی برای ناکام گذاشتن آنها صورت نگرفته است. اکبر پور، کاسترو، نیکبخت و ... با وجود سر شناس بودن هیچگاه به شکل من تو من مقابل ما دفاع نشدند و ...

فردا غلامی قطعا" نیاز به دفاع من تو من و دائمی دارد چون بازیهای قبلی پاس(مقابل راه آهن و ذوب آهن)نشان داده که غلامی روی زمین حرکتهای بدون توپ فوق العاده ای دارد و دفاع منطقه ای چندان کارساز نخواهد بود.

اما فردا احتمالا" مسعود را به علت مصدومیت کهنه نداریم حاج اسبویی با مصدومیت بازی با سایپا در این بازی نخواهد بود در مورد رحیم زاده چیزی نمی دانم با اینکه فیزیک مناسبی برای دروازه بانی ندارد ولی در بازی با سایپا موفق عمل کرد علاوه بر مهار پنالتی صادقی چند موقعیت مناسب را هم از حریف قدر گرفت.

پارسال خیلی از این تاکتیک هوایی ملوان گلایه می کردم ولی زمین باتلاقی چاره ای جز این را بریمان نگذاشته بود، تمی دانم وضعیت استانیچ چطور است؟آیا مصدومیت زانوی او بر طرف شده یا نه؟ با وجود حیدری و جعفری(که نسبت به دو سال قبل خیلی پخته تر بازی می کند) می توان روی این سانترها امید داشت. امروز در انزلی باران باریده و قطعا" فردا شرایط زمین برای بازی زمینی خیلی مهیا نیست(گرچه نزهتی در بازی با سپاهان ثابت کرد روی زمین لغزنده و گل آلود هم می توان گل زد و کار پا به توپ کرد)شاید استفاده از رافخایی به عنوان مهاجمی پشت دو مهاجم سرزن مفید تر باشد چون سید جلال قدرت شوتزنی خوبی دارد اگر استانیچ آماده بازی شده باشد قد 202 سانتی او خیلی به کار می آید.

بازی با پاس یکی از 5 بازی است که ما با قعر نشین ها در انزلی داریم(ابومسلم، استقلال اهوار، داماش و سپاسی) امیدوارم مثل ما هواداران که هر بازی را یک فینال می بینیم  کادر فنی هم بازیمنان را به این نکته توجیه کنند.

به امید برد مقابل تیمی که ارکان حمله و دفاعش در کانون ملوان تربیت شده اند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب2 نظر