X
تبلیغات
زولا

به امید تو

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: شنبه 4 آبان‌ماه سال 1387 ساعت 07:32 ب.ظ

اگر نگرش صبایی ها به ملوان من مثل نگرش هفته قبل ما به استقلال اهواز باشد، خیلی هم بد نیست. هفته قبل ممی قبل از عظیمت به اهواز از نتایج موفق در سالهای اخیر و ادامه روند آن در مقابل فولاد و ... سخن گرفته بود و غرور از سخنان سر مربی و باالطبع کل تیم می بارید. اما شکست سنگین اهواز ملوان را به خود آمورده است. حداقل مصاحبه ممی کمتر بوی غرور و پیروزی می دهد و نیاز به حمایت هواداران و امیدواری برای بهتر شدن را می توان نشانه هایی از درس گرفتن از شکست اهواز دانست.

قطعا" صبایی ها که هفته قبل مقابل راه آهن ته جدولی بازی را مساوی کرده اند، از بازی انزلی کمتر از 3 امتیاز نمی خواهند، همیشه مقابل آنها با سد دفاع یا دروازه بان مطوئن روبرو می شدیم از حاج اسبویی در لیگ دسته یک گرفته تا طباطبایی و این اواخر تولیا که در دو سال گذشته حداقل 5 موقعیت گل ما را در هر دو بازی دو فصل گذشته در انزلی گرفته است.

امروز صبایی ها با اصالت تر از قبل شده اند، انتقال به شهر قم در مقایسه با شبه شهر صبا شهر که اکثرا" مهاجرین فارس و ترک و لر و ... به امید دستیابی به تی شرت و لباس و کیک و ساندیس برای آنها هورا می کشیدند، جایشان را هوادارانی داده اند که به خاطر تعصب به تیمشان استقلالی ها را بطری باران می کنند و عده ای دیگر برای نشان دادن تعصب نوین فوتبالی اتوبوس استقلال را با وجود اسکورت پلیس تا کیلومترها تعقیب می کنند و جالب اینکه محرومیت و احضار و گزارشی خلق نمی شود و انگار نه انگار....

آنها علاوه بر حفظ حدودی تیم سال قبل شیث و یوسفی و ... راهم اضافه کرده اند. نمی دانم مدافعین سرزن ما که اغلب روی توپهای در عمق مشکل دارند(بازی با استقلال اهواز دو پاس ساده تو در با اشتباه فاحش آلن باسیچ همراه شد و ...) اتفاقا" استفاده از سالارزاده و بابک اگر روی فرم باشند را به آلن و هادی ترجیح می دهم، گرچه فکر کنم مصدومیت چمن آرا و دست بسته ممی قطعا" فرصت بازی را به آلن یا هادی خواهد داد.

امیدوار بار دیگر حمایت تماشاگران انگیزه ای مثل بازی با مس به ما بده تا بتوانیم بار دیگر با شکست صبا هم در جدول صعودی چند پله ای داشته باشیم و هم شکست سنگین اهواز را فراموش کنیم.

همه صبا را به عنوان یک تیم آسیایی جزو بهترینها می دانند، بازیهای رضایی در تیم ملی در کنار هاشمیان و خطبیبی و ... باعث شده حرکات او همیشه خطرناک و غیر قابل پیش بینی باشه، شوتهای نوری و گاهی شیث و حمل توپ فشنگچی و فضلی و ... همه همه از زهر دار بودن آنها حکایت دارد.اما ما هم سید جلال را داریم ما هم با حرکات تکنیکی نزهتی و رمضانی و حضور ده سوزا که امیدوارم آماده باشد، می توانیم حرفهایی برای گفتن داشته باشیم. ممی معمولا" ترکیب تیم را دست کاری می کند، امیدوارم ترکیبی راهی زمین شود که در مهار صبایی ها عاجز نباشد.

به امید کسب امتیاز و به امید خدا 3 امتیاز.

خدایا به امید توُ فقط برد برد و برد

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب11 نظر