X
تبلیغات
زولا

عادت به جدایی

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: شنبه 22 تیر‌ماه سال 1387 ساعت 06:33 ب.ظ

رفتن مازیار مثل پتکی بر پیکر هر طرفداری بود ،قطعا" مازیار برای رفتن دلایلی دارد که خیلی از آنها مثل بد قولی و وعده ها مبنی بر تسویه حساب سال قبل برای همه ما قابل قبول و پذیرفتنی است ولی مازیار با این تیم سالها زندگی کرده تا ملوان بوده ،وعده و حرفهای تو خالی از سمت کادر مدیریتی و هیئت رئیسه همیشه دور و بر این تیم بوده است.با اینکه از رفتن مازیار (به سپاهان یا پرسپولیس)ناراحتم ولی گله ای از تصمیم مازیار ندارم از این خوشحالم که قهرمان و نایب قهرمان لیگ به دنبال او هستند و استقلالی ها هم با داشتن کاظمی و جباری و احتمالا" بازیکن برزیلی فولاد سخت خواهان او هستند.همیشه داستان ما پر بوده از رفتن کسانی که به آنها دل بستیم و بعد ...

سید جلال سال اول که به سایپا رفته بود با پیراهن ملوان به استادیوم انزلی آمد ولی هر سال که گذشت این وابستگی کمتر و کمتر شد تا در کرج و تکلهای دو پا و ...

پژمان از ملوانی جدا شد که به لیگ یک سقوط کرده بود،پیوستن به پگاه و بعد پرسپولیس از پژمان چهره ای ساخت که خیلی زود محبوبیتش را از دست داد و امروز برای آمدنش به ملوان طومار نخواستن هم ممکن است جمع آوری شود.

خیلی ها از رفتن بازیکنانی مثل عشوری زاد و میر طرقی و حتی قربانی افسوس هم نخوردند چون کار آنها(دو بازیکن اول)جز حاشیه سازی چیزی نبود که قلیب گذشت باشه.

وحالا مازیار ،هنوز هیچکس نمی داند که مازیار دقیقا" به کجا می رود فقط جایی خوندم که انتقال مازیار(که بازیکن آزاد است)250تا300ملیون خرج روی دست خریداران خواهد گداشت و این حداقل 150 تا 200ملیون بالاتر از رقم پیشنهادی ملوان بوده است.

می خواهم خوشبینانه نگاه کنم ما هنوز هادی و رمضانی و رافخایی و خدامرادی و ... را داریم ما در فصل قبل حدود 10 بازی بدون مازیار و نیک نظر به مصاف حریفان رفتیم و بد هم کار نکردیم.اما روی دیگر سکه از افت روحیه ناشی از رفتن مازیار حکایت دارد شاید نیمی از تیم به دلگرمی حضور مازیار در تمرینات ،طلبکاری فصل قبل را فراموش کرده بود و می توانست چند ماهی صبر کند ولی امروز هر کسی به فکر پول خواهد بود و بس.

پیدا کردن جانشینی برای اداره میانه میدان ملوان در این زمان کم محال به نظر می رسه ،حتی حرفهای ممی در مورد اینکه" مازیار می تونست با زودتر تصمیم گرفتن مینی بر رفتن ما رو به دنبال جانشین بیندازه" را هم قبول ندارم.ملوان برای جایگزین کردن بازیکنان مازاد خود چه گلی به سر ما زد که حالا برای اسطوره خود در عرض یک ماه کاری بتونه بکنه،خودمان را گول نزنیم بودجه ملوان الان از برخی تیمهای لیگ یک هم کمتر است،شاید بشه با کمی تردید بودجه تیمهای تازه وارد لیگ یک(مهرکام و پتروشیمی تبریز و ...)را هم  برابر تا کمی کمتراز ما دانست.

نمی دانم منظور تربیت بدنی از افزایش 20%بودجه چه بوده است؟هر چه حساب می کنیم می بینیم حساب مالی صفر با افرایش گفته شده جور در نمی آید.

می خواهم این روزه را تمامش کنم:

خداحافظ مازیار

خداحافظ قوی سپید در آستانه مرگ

سلام لیگ یک و در آینده ای نزدیک لیگ دسته دوم و مناطق و انحلال و ...

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب12 نظر