یک مرثیه دیگر

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: شنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1387 ساعت 05:41 ب.ظ

قوی سپید ما برای فرار از سقوط به لیگ یک،قدرتی برای پرواز ندارد،برای فرار تنها به پاهایی محتاج شده که قدرت یک دهم بالها را هم ندارد.

ملوان فردا تصمیم نهایی را برای سقوط و ماندن می گیرد،در حالیکه رقبا هم سخت به دنبال کسب هر 3 امتیاز برای پیشی گرفتن از ملوان هستند،اینبار راه آهن برای ما خط و نشان کشیده است.

تقابل رویارویی با میختاریان،نورمحمدی یاغی با اون حرکت جنجالی سال قبل در مشهد و درگیری با نیک نظر در بازی رفت،برای هیچکس اشتیاق و هیجانی ندارد،تنها مغلوب شدن و بی انگیزه بودن اونها که با برد هفته قبل در مهلکه سقوط نیستند،اهمیت داره.در نبئد رافخایی و طهماسبی قطعا جز جعفری و حیدری و صفرزاده و شاید نزهتی راهی برای رسیدن به دروازه راه آهنی ها نداریم.درسته که اونها جمشیدیان و پاشایی ندارن و شاید تقوی رو نداشته باشن ولی تیم یکدستی هستند که بارها در اکباتان مارو با شکست بدرقه کردن.

حرف زیادی برای این بازی ندارم .با تمام مشکلات مرخصی و کار و دوری راه می خوام به اکباتان برم تا این بازی رو ببینم،دور برگشت نه تنها برای من بلکه برای همه موادارا روزهای تلخی بوده،روزهایی که از همه شروعهای ضعیف ملوان در سالهاب قیل ضعیف تر بوده.فقط خدا .....

 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر