داستان قدیم نقل و انتقال

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: پنج‌شنبه 4 تیر‌ماه سال 1383 ساعت 08:37 ب.ظ

با اینکه این روزا همه چیز حول جام ملتهای اروپا می گذره و چک امید اول قهرمانی یاد میشه ولی این دلیل نمیشه که از اشفته بازاز فوتبال داخلی غافل بشیم و دل به صعود هلند ببندیم و به خاطر گل پرپر شده کاسانو زانوی غم بغل بگیریم.در مورد غرب اسیا چبزی ندارم بگم جز اینکه این قهرمانی از مدتها قبل قابل پیش بینی بود فقط ای کاش باز هم با اردن روبرو می شدیم و پر گل شکستشون می دادیم تا برای بازی برگشت روحیه مضاعفی داشته باشیم.

بازار نقل و انتقالات لیگ ما مثل هر سال و مثل هر جای دنیا پر از شایعه و حرفهای ذر گوشی شده ولی بر خلاف همه دنیا باز استقلال و پرسپولیس از ترس انتقال بازیکنشون به تیم رقیب توافق نامه امضا می کنند و ...همین چند ساله اخیر میلان و اینتر اینقدر بازیکن جابجا کردن که این روزا اصلا چیز عجیبی به شمار نمیاد.با اینکه پرسپولیس بی پول و پروین هم ممکن قید این تیم رو بزنه ولی اسم پرسپولیس برای خیلی ها ممکن هوس انگیز و رویایی باشه.از یکطرف حضور دوباره پروین(حتی اگه نصفه نیمه باشه)و از طرف دیگه نام قرمزها برای خیلی ها می تونه مدینه فاضله باشه.اینکه ممکن رهبری فر و هاشمی نسب و رافت و شاهرودی به پرسپولیس برمی گردن برای ما رقیبان شهرستانی خبرهای خوبی چون پرسپولیس پیر و. مسن کند تر و رنجور تر میشه.حمله چند نفر به پروین و خوش رقصی عده ای (همنهایی که پارسال برای وینگو و غمخوار هم همین اش رو پختن)از نکات جالبه پرسپولیسه.

اینکه نوازی و همدانی و شاید سید عباسی از استقلال می رن ممکنه عجیب باشه ولی این رو علنا اعلام می کنن که بازیکنای امروز فوتبال ما با زیر صد ملیون تومن نمی تونن چرخ زندگیشون رو بچرخونن و تا اسمی به هم می زنن .خرج شکم و ماشین و ... هم بالا می ره.

امسال ملوان من هم هست برای احیای دوباره.نمی دونم ملوان در فصل نقل و انتقال چی کرده ولی شنیدم که شیرزاد جدا شده.دلم می خواد زودتر تکلیف کادر مربی گری مشخص بشه و بازیکنای جدید اعلام بشن.چون برای قوی شدن وقت کمه.امسال به همه جور تیم بازی داریم از سپاهان نجیب(به خاطر کاظمی)تا تیمهای بی انصاف و بی رحم و شاید دور از بازی جوانمردانه(استقلال اهواز و پرسپولیسو ...)شاید صعود شموشک و سایپا برای ما بد نباشه چون مطمئنم زمان قدرت فعلی اونا رو پایین میاره.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر