X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

اشفته بازار

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: دوشنبه 27 بهمن‌ماه سال 1382 ساعت 09:07 ب.ظ

چند روز نبودم و رفته بودم کیش.سفر خوبی بود با دل مشغولی های خاص من.تو وبلاگ شخصیم مفصل در موردش می نویسم.حتما سر بزنید و اونجا هم تنهام نگذارید.
***************************************************************
یکی از روزهای نزدیک به شروع لیگ بود .غمخوار میهمان برنامه فردوسی پور بود و همه صحبتها پیرامون پرسپولیس و بگویچ و نبود پروین بود.در لا به لای صحبتها حرفهای جمشیدی و فنایی و رهبری فر و پروین و انتظاری و انصاریان پخش شد.رهبری فر واقعا به غمخوار حمله کرد و بارها از عذم صلاحیت او و وینگو برای هدایت پرسپولیس سخن گفت.فنایی معترض بود که غمخوار بارها در طول فصل قبل نیاز به دروازه بان خارجی رو مطرح کرده و .... جمشیدی از علم مدیریت فوتبالی حرف زد و پروین هم گفت تا بازیکنان من برنگردند .من به بازگشت فکر نمی کنم.وقتی نوبت به حرفهای غمخوار رسید خیلی سلیس و مسلط شروع کرد به جواب دادن که هر بیننده ای یک پرسپولیس رویایی رو برای فصل پیش رو می دید.غمخوار گفت بگویچ برنامه تمرینات رو هفته به هفته با ما اعلام کرده و وظایف هر عضو تیم چه از نظر فنی و چه از نظر مدیریتی کانلا مشخص.
لیگ شروع شد گامهای اول خوب بود ولی کم کم عنان اختیار تیم از دست وینگو در رفت و او در بعضی بازیها علنا از مشاوره با دایی برای تعویضش یاد کرد.پیروانی در پی حضور انصاریان در تیم(بعد از مدتها )جنجال به پا کرد.بعد از هر ناکامی غمخوار بحث ۱۰۱ بحران رو رو می کرد و وینگو از سلاخی جاسوس داخل تیم خبر می داد تا اینکه قرعه به نام اصلانیان و اسدی افتاد و این دو متناوبا از تیم کنار گذاشته شدند و برگردانده شدند.تا اینکه وینگو ذسما گفت اینها به کار من نمیان و .....اصلانیان با اطلاع از بیرون ماندن از تیم به شمال رفت و ... .حالا غمخوار چه توجیهی دارد.وینگو این دو را نمی خواهد ولی غمخوار هنوز به اونها امیدواری می دهد که به تمرینات راه پیدا می کنند.ذوب اهن و پیکان و ... خواهان این دو هستند ولی تناقض بین کادر فنی و مدیریت پرسپولیس کاملا مشهود هست و تمام گرفتاری و در بدری اسدی و اصلانیان دست این پارادوکس.
واقعا جالبه اونها چند هفته تمرین گروهی انجام نداده بودند. ولی بعد از این حادثه باقریان اعلام می کنه که اصلانیان بعد از بهبودی به پرسپولیس بر می گرده و باشگاه همه کار برای اونا انجام می ده.باشگاهی که حق و حقوق بازیکنش رو کامل نداده و اون رو به بهانه واهی کنار گذاشته چرا ناگهان بعد از حادثه تمام حرفهای خر فه ایش رو نقض می کنه و ...پرسپولیس دست چند نفر اداره میشه که شاید غمخوار هم جرات مقابله با اونها رو نداره .در پرسپولیس رییس زیاده از کاپیتان گرفته تا کاپیتان ملی و .....
******************************************************************
فردا ملوان با همه بازی داره .ملوان دور برگشت با همه مساوی کرده و اصلا خوب نتیجه نگرفته .نمی دونم چرا اینطور شده.تا اونجا که من به یاد دارشتم ملوان همیشه با صالح نیا اوایل بازیها ضعیف بود و رفته رفته اوج می گرفت ولی الان ملوان رتبه خودش رو از دست داده تا رده سوم نزول کرده.اگر روال به همین شکل باشه ممکن به پلی اف برسیم و حتی بدتر از اون.الان هما هم خودش رو باور کردخ گرچه هفته قبل از صنایع باخته ولی بهتر از نیم فصل اول کار می کنه.امیدوارم پیروز بشیم چون واقعا یک فصل انتظار کشیدیم و اضطراب تحمل کردیم و ...بعضی وقتها می گم ای کاش این فوتبال رو دوست نداشتم ولی فوتبال جزئی از من.ملوان جزوی از من هست که با پیروزیش زنده میشم و با باختش پژمرده.فردا فقط برد راضیمون می کنه گرچه مشکل ولی ممکن.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب8 نظر