X
تبلیغات
زولا

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: جمعه 23 دی‌ماه سال 1390 ساعت 12:32 ق.ظ

 

 

دومین برد پیاپی با کاپیتانی بابک، بابک نسبت به اواسط و اواخر نیم فصل مخصوصا بازی با داماش بهتر و کم اشتباه تر شده گرچه از با تجربه ترین بازیکن فعلی ملوان انتظاری بیش از این می رود.  

   

 

 

 

ترکیبی متفاوت از بازی استقلال ، نشان از تحلیل نسبت به راه آهن داشت گرچه دغاغله در این بازی چندان در موقعیت گلزنی قرار نگرفت و حیدری در اواخر بازی با آمدنش قدرت حفظ توپ تیم را بالا برد. 

 

 

 

جلال گل 3 امتیازی ما را زد و مسلمان مثل همیشه خوب بود و پاس منجر به پنالتی را به پویا داد . 

 

 

 

پنالتی حساسی که جلال آن را گل کرد گرچه خیلی ها اعتقاد به اخراج کعبی داشتند که البته در نود تایید نشد. 

 

 

 

مهار راه آهن در این بازی مخصوصا پس از گل خورده اصلا پیچیده نبود، عبدی و عالیشاه از چپ و راست توپ را روی دروازه می ریختند، آهی در این دقایق عالی و بی نقص مقابل عباسفرد و دیرتر در مقابل رزاقی کار کرد. 

 

 

 

انصافی در دقایق پایانی برای مقابله با بازی مستقیم لکوموتیو رانان به بازی آمد و بد کار نکرد، امیدوارم تجربه ی او به کار تیم بیاید، برعکس رجب زاده که چندان عکس العملی هنگام تعویض به تشویق هواداران نشان نداد و غر و لوند برخی تماشاگران را در بر داشت انصافی تشنه ارتباط بر قرار کردن با تماشاگران  بود. 

 

 

 

برد پس ار تحمل فشار راه آهن در 5 دقیقه وقت تلف شده و اطلاع از باخت داماش مزه ی دیگری داشت، گویا آنها بابت دعوت مسلمان به نود و صحبتهای مثبت فردوسی پور در مورد ملوان و انزلی خیلی ناراحت شده اند. 

 

مس حریف آینده است و امیدوارم بتوانیم مغلوبشان کنیم.گرفتن 3 امتیاز آن بازی نگرانی را حداقل می کند به امید رفع مشکلات مالی ملوان و دیدن بازیهای روان نیم فصل سال گذشته .

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر