X
تبلیغات
زولا

بازی با صدر نشین

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: جمعه 23 اسفند‌ماه سال 1387 ساعت 02:47 ب.ظ

ممکنه برای نوشتن بازی مقابل استقلال خیلی زود باشه ولی به هر حال عید پیش رو قرار داره و ممکنه نشه در مورد این بازی نوشت. البته استقلال 28 اسفند با حریف اماراتی در آزادی بازی اره و اگر ببره تمام چیزهایی که بعد از باخت در ریاض اختلاف و افت روحی نامیده شده از بین می رود و ...

قطعا" نبود اکبرپور و قربانی خیلی مهمه. این دو نفر در چند سال اخیر خیلی موی دماغ ما شده اند و بارها دروازه ما رو باز کرده اند.

امروز در یک متن ملتمسانه در سایت ممی از او خواستم برای برهانی فکری کند. متاسفانه تمام گلزنهای تیمهای حریف مقابل ما گل زدند و نتوانستیم با وجود اسم و رسم دار بودن آنها و ... جلوی گلزنی آنها را بگیریم.

نگران خیلی چیزها هستم: مدتهاست استقلال را نبرده ایم حالا که بازی در آزادی است قطعا" مشکل بسیاری داریم.

مسعود بد روزهایی را تجربه می کند به این باور رسیده ام که اگر در دو بازی بعدی هم گلهای مشابه بازی قبل بخورد تبدیل به غلامپوری می شود که تا پایان دوره بازیگری نتونست به فرم قبل از مقدماتی جام جهانی 94 برگردد. مسعود در خروج ها بی نظیر بود پنالتی گیر و شوتگیر بود در همین بازی رفت با استقلال فقط بواسطه عدم دید و اشتباه محرز مدافعان گل خورد ولی این روزها دو ضرب گیر شده در مشت کردن با جمع کردن توپ دو دل عمل می کند و ... هادی واقعا" با روزهای اوج پارسال فاصله گرفته، اشتباه بازی با داماش در حالیکه می شد آن توپ را به سادگی برتی مهاجمین، بلند ارسال کند هر کسی را نگران می کند. بدون تعارف اگر در 15 یا 20 دقیقه اول بازی با استقلال گل بخوریم باید نگران شکستی تلخ و شاید فاجعه آمیز باشیم.

فکر می کنم استفاده از بابک به عنوان یار گیر من تو من برهانی بد ایده ای نباشد بابک از همه مدافعین ما(جز رمضانی که برای کارهای هجومی نیازش داریم و نباید حیف شود) بیشتر است از نظر قد و فیزیک هم چیزی از برهانی کم ندارد. اما مجیدی که مطمئنا" به جای اکبرپور مهاجم خواهد بود، مجیدی خیلی علاقه دارد در محوطه هر جوری شده یک پنالتی بگیرد که با دفاع منطقی و آفساید گیری میشه او را هم ناکام کرد. اگر سعید بخشیده شود می توان روی برد تکنیکی میانه میدان حساب کرد. جان واریو و جباری هر دو شوتزن(فنی زن و نه پر قدرت)هستند. دسوزا باید در مقابل کاظمی برنده باشد .می دانم گفتن این حرفها ساده است و استقفلال با حمایت حداقل 60000 نفر خطر ناک تر از همیشه خواهد بود.

جلال به تیم ملی دعوت شده امیدوارم باز هم روحیه رفته اش را بدست بیاورد. او همیشه خطرناک بوده در این بازی فکر کنم نزهتی را همان 20 دقیقه پایانی بیاوریم کافی باشد.

پاس همدان مقابل استقلال روی یک سانتر حیدری مغلوب شد، نفوذهای او خیلی خطرناک است و سانترهای پیچ دارش بلای خیلی تیمها شده، امیدوارم علی رمضانی روی فرم باشد و ....

به امید شگفتی سازی در آزادی 14 فروردین 88.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر