دربی گیلان

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: دوشنبه 12 اسفند‌ماه سال 1387 ساعت 01:30 ق.ظ

همیشه قبل از بازی ملوان با حریفان، آنچه را که در مورد حریف و خودمان ارزیابی می کردم و می دانستم(شاید به غلط و اطلاعات فنی خیلی پایین) می نوشتم.

درست است که بازی چهارشنبه با داماش برای ما و حریف جز مسائل فوتبالی اهمیت دارد ولی به هر حال این هم مسابقه ای است که بعد از چند روز به تاریخ می پیوندد همانطور که برد نیم فصل ما الان خاطره شده و باید برای برد در این بازی تمام تلاشمان را به کار ببریم و ملوان محبوب را حمایت کنیم:

باخت به صبا را باید فراموش کرد، فکر می کنم ممی هم با سکوت و ... سعی دارد برای بازی با داماش تمرکز کند ، برد داماش به ابومسلم با شیوه جدیدی شکل نگرفت ولی رفتار عابدینی باعث شد روال همیشگی داماش کمی دیر به حصول برسد.

استعفای عابدینی بعد از برد را تنها می توان یک بازی مدیریتی همراه با سیاست مظلوم نمایی دانست وگرنه عابدینی آن همه پول خرج کرده را رها نمی کند و گوشه نشین نمی شود.

متاسفانه نفرات برتر ما در چند هفته اخیر افت کرده اند، جلال مدتهاست گل نزده و آن بازیکن همیشگی نیست، پاس گل رمضانی در بازی با استقلال اهواز و پاس همدان هنوز ما را امیدوار می کند از سمت راست حریف می توانیم امیدوارانه حمله کنیم.

عملکرد هادی و باسیچ و سالارزاده در بازی با صبا خیلی نگرانمان کرده، امیدوارم به آلوز و چاوشی و حتی حسین ابراهیمی فضایی داده نشود مخصوصا" آلوز.

مسعود همیشه نقطه ای قابل اتکا بوده ولی تعویض او در بین دو نیمه بازی قم باز هم دلواپسمان می کند.

قبلا" هم جایی نوشتم، ما بد جوری و بد وقتی باختیم گرچه اتفاق خاصی نیفتاده و ما بعد از شکست در مشهد با اقتدار استقلال اهواز را بردیم. الان هم بعد از باخت مقابل یک تیم آسیایی به مصاف دیگر تیم قعر نشین می رویم و می توانیم برنده باشیم. مطمئن هستم اینبار از هر سوراخی گزیده شویم ،دلیل آن دست کم گرفتن حریف نخواهد بود.

قطعا" داماش هم نگرانیهایی دارد نظر محمدی مدتهاست گلهای بدی می خورد و خوشبختانه در اینگونه بازیهای حساس خیلی زود جو گیر می شود و کارهایی می کند که کل تیمش را تحت فشار روحی قرار می دهد.

عشوری زاد در بازی رفت ضعیف ترین بازیکن داماش بود،هوشیار معمولا" پراشتباه بازی می کند و دراگسویچ با وجود بازی تهاجمی موفق در دفاع خیلی مطمئن نیست.با تمام این حرفها هر حریفی نقاط قوت هم دارد، بی تعارف باید بنویسم همیشه به بازی مهدوی احترام گذاشته ام کاشته های و کرنر های خطرناک و تکنیک قابل قبول او در بازی خیریه منتخب لیگ و سرخابی ها  کاملا" مشهود بود که با کرنری دقیق هادی را در موقعیت گلزنی قرار دادو...ابراهیمی نسیت به سال قبل افت کرده گرچه فکر می کنم با آمدن آلوز کارهایی دفاعی تری به او سپرده شده، چاوشی(که مطمئنم فلش اعتراض و هو و انتقاد در روز بازی برای او تیز تر از همه خواهد بود) در فضاهای پشت دفاع و در ضربات در حال حرکت خطر ناک است.

با تمام حسن و عیبی که نوشتم مطمئن هستم جو ورزشگاه شدیدا" داماش را تحت تاثیر قرار خواهد داد، بازی رفت با وجود باران شدید حداقل 1000 نفر از انزلی برای حمایت ملوان به شکل شخصی خود را به سردار جنگل رساندند در حالیکه داماش در دو بازی آخر خانگی کمتر از 1500 طرفدار در شرایط میزبانی داشته و با ارفاق 100 نفر از آنها به تختی خواند آمد و ....

حیدری و جعفری این روزها نتیجه گرا تر از جلال عمل کرده انددسوزا در کارهای هجومی عالی کار می کند، خدامرادی همیشه بهتر از صادقی بوده و در لب خط قلدر و دونده ظاهر می شود.

به امید خندان شدن لب تمام ملوانی ها در بازی چهارشنبه.چهارشنبه صبح حرکت به انزلی برای حمایت از ملوان.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب6 نظر