همه فینالهای ما

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: شنبه 12 بهمن‌ماه سال 1387 ساعت 06:14 ب.ظ

شاید تساوی امروز پاس یا باخت دیروز ابومسلم به نفع ما بوده باشد ولی هیجکس اوج گیری و اقتدار سایپا را نمی تواند نادیده بگیرد، آنها با برد مقابل برق هم برق را از قافله عقب انداختند و هم خودشان را به شکل نسبی از مخلکه خطر نجات دادند و چهارشنبه مقابل ما بی استرس ترین بازی فصل را انجام خواهند داد. کار سختی داریم به نظرم ملوان من بعد از برد مقابل برق و پرسپولیس و فولاد به چند دلیل امرور آن هماهنگی و یکدستی تاکتیکی را ندارد. دیروز در سایت ممی هم نوشتم نمی دانم چرا ملوان برای حمله و شوع بازی تهاجمی نیاز به شوک دارد؟ در بازی با برق با اخراج رافخایی طی یک بازی احساسی برنده شدیم، بازی با سپاهان با خوردن گل اول حریف را در عرض چند دقیقه از 3 امتیاز دور کردیم و ... و در بازی با پیکان باز هم بعد از اخراج دسوزا به گل رسیدیم.

سایپای امروز در حد 4 تیم بالای جدول آماده و هماهنگ است و اگر امروز با 5 یا 6 برد در رده دهم قرار دارد چوب لیت بارسکی و فروزانی و مقداری دایی را می خورد و گرنه شاید هر ملوانی با انصافی تساوی در کرج را برد می داند و رویا پردازی نمی کند.

امروز پیام تا دقیقه 85 نفس پرسپولیس را گرفته بود و آنقدر منطقی بازی کرد که پیروانی بعد از بازی با ملوان من باز هم شعار حیا کن رها کن را شنید.

بازیهای پیش رو خیلی حساس است، بازی با ابومسلم و استقلال اهواز و پاس در انزلی هر کدام حکم 6 امتیاز را دارد که اگر برنده باشی 6 امتیاز از رقبا گرفته ای و با از دست دادن امتیاز دو برابر متضرر شده ای.

بازی با پیام در مشهد به اندازه بازی با صبا و استقلال خطرناک و سرنوشت ساز است، آنقدر مانور مطبوعاتی و رسانه ای در مورد پرداخت پیامی ها شده بود که هیچکس نفرات شاغل در این تیم را تحلیل نمی کرد حضور برگی زر و مطوری و ارزانی و شکوری(که جملگی سابقه بازی در لیگ را دارند) در کنار آرفی و ... نمی تواند چشم پوشی شود.

امیدوارم بازی با سایپا بتوان امتیاز مناسبی کسب کرد، در این دو سه سال اخیر معمولا" مقابل آنها مغلوب بوده ایم از باخت پارسال در انزلی و تهران گرفته تا ناکامی امسال که نتوانستیم تیم بحران زده ای را که در بازی آسیائی گلهای پر شماری بخورد را مغلوب کنیم. ما به امید زنده ایم امروز پیام با 18 امتیاز امید داشتن را معنا کرد امیدوارم با چند برد از جمع قعر نشینها جدا شویم.(کاملا" جدا شویم).

با نبود دسوزا و یوسف زاده، فکر کنم کار ما مشکل تر از همیشه خواهد بود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب7 نظر