هنوز دلواپس

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: جمعه 4 بهمن‌ماه سال 1387 ساعت 07:22 ب.ظ

دیروز (5 شنبه)وقتی توانستیم سپاهان را با برتری قابل مقایسه و نادیده گرفتن یک پنالتی متوقف کنیم، به خود و تیم محبوبم بالیدم، ولی وقتی امروز دیدم ابومسلم در اصفهان، ذوب آهن را با 3 گل بدرقه کرده و پاس بحران زده به لطف خرید جدیدش(شهباز ارگینوف)پیام را که معمولا" در خانه پر انگیزه بازی می کند را با 4 گل مغلوب کند، افسوس موقعیتهای از دست رفته را در بازی دیروز خوردم، با خودم فکر می کردم اگر پنالتی لحظات پایانی گرفته می شد و به ثمر می رسید، چه حالی می شدیم و ...

به سایپا با وجود رهبری مایلی کهن منتقد هزار زاویه، قبطه خوردم با 4 برد خود را بالا کشیدند و ما با وجود امروز راه آهن و پاس و ابومسلم کمی نگرانی را احساس کردیم، شاید باخت مفتضحانه داماش در کنار باخت پیام خیال خیلی از نگران ها را نسبت به قبل راحت تر کرده ولی با برد امروز ابومسلم و پاس ما هم باید متفاوت تر تز همیشه باشیم.

بازی با پیکان که امروز در قزوین به راه آهن باخت، خیلی برای ما مهم است. برد مقابل آنها قطعا" ما را با وجود هر نتیجه تیمهای قعر جدول از نگرانی خارج می کمئ. هفته بعد استقلال اهواز میزبان استقلال تهران است و قطعا" کار مشکلی دارد،پاس با مس پر انگیزه بازی می کند و پیام هم با پرسپولیس در تهران بازی دارد، داماش هم که میهمان راه آهن است و توقف راه آهن به نفع ما خواهد بود(که بعید می دانم).

امروز حسرت امتیازاتی را خوردم که چند هفته متوالی اواخر بازی به رقبا دادیم، بازی با استقلال و ذوب آهن و صبا در انزلی و حتی تساوی مقابل سپاسی در شیراز قابل جلوگیری بود ولی شانس نیاوردیم و...

حرفهای زیادی برای کسانی دارم که روزهای متوالی را به صرف کردن رکیک ترین الفاظ نسبت به ملوان و انزلی بوده اند، آنها که با برد مقابل ذوب آهن تیمشان را قطعا" در جدول مانده می دیدند و امروز با گلباران شدن عابدینی را مسئول می دانند.

آنهایی که روزی علنا" با لذت از شکست ملوان و از دست دادن برد در لحظات پایانی ما می نوشتند، امروز دم از این می زنند که کاش بازیکنانی هم تراز و هم سنگ با روحیه جوانان ملوان داشتیم. اگر آنها چاوشی را در مرز 30 سالگی امروز در اوج می بینند ما جوانانی را رو کرده ایم که در 20 تا 22 سالگی به اوج پختگی و حرفه ای گری رسیده اند.

جلال حسینی دیروز به داماش گل زد پارسال برخورد بسیار زشتی با او شد طوریکه دست نشان هم برای روبرو نشدن با جلال در انتهای بازی خیلی سریع سراغ دوربینهای تلوزیونی رفت تا از گله گذاری او فرار کند. جلال امسال به ملوان هم گل زد ولی ...

به امید برد مقابل پیکان و روحیه ای مضاعف برای جنگ با سایپا در کرج.

کار سختی داریم و فعلا" خطر کاملا" دور نشده ای کاش روحیه و تاکتیک روان بازی با فولاد، باز هم مقابل پیکان رقم بخورد و با اختلاف مناسب پیروز باشیم، گرچه برد کلفیست و تفاضل در درجه دوم است.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب12 نظر