تکرار تاریخ

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: جمعه 13 دی‌ماه سال 1387 ساعت 02:20 ب.ظ

بعد از برد مقابل پرسپولیس و تعظیم یکی از قطبهای بزرگ فوتبال کشور به ملوان جدید ما، حالا در بازی با فولاد جز برد هیچس راضی نمی شود.

ممی در بازی با پرسپولیس دقیقا" آن کاری را کرد که توره و نیکبخت از کار افتادند.آفساید گیری تاکتیکی بود که پیروانی فکرش را هم نمی کرد و آوردن منصوری و باقری برای شوت حرکتهای تکنیکی و سانتر از دو جناحین هم با هوشیاری مدافعین ما خنثی شد و سه امتیاز شیرین را از آزادی به انزلی آوردیم.

دفاعهای ما حداقل اشتباه را مرتکب شدند و مهاجمین ما فرصت طلب تراز همیشه قدر موقیتها را دانستند. مسعود در حد یک دروازه بان حرفه ای و با تجربه ملی ظاهر شد و روی سانترها و مقابل مهاجمین سرزن پرسپولیس عالی کار کرد، حتی روی شوتهای باقری و پترویچ و نوری با بهترین جایگیری و صرف کمترین انرژی، توپها را مهار کرد.

فوتبال انزلی با این برد بعد از چندی یاد خیلی ها انداخت که فوتبال فقط یارهای اسمی گرفتن نیست، فوتبال فقط تبلیغات و انتفاد از فدراسیون و ... نیست.

فردا با فولاد بازی داریم، آنها تیم قابل احترامی هستند که در تمام خطوط بازیکنان با تجربه و مسلطی دارند، مهاجمینی دارند که خم روی زمین و هم روی هوا می توانند گره دروازه های حریفان را باز کنند.

امیدوارم برد هفته قبل بچه ها را مغلوب نکند، فولاد در تهران استقلال را برد و در اهواز با گل 45 متری آل نعمع نه تنها با 3 گل پرسپولیس را مغلوب کرد بلکه قدرت تغییر نتیجه در کمترین فرصت را به همه حریفان دیکته کرد.

با بازگشتن رافخایی و تامینی می توان از ملوان انتظاار برد داشت، اگر فردا برنده باشیم و سایر بازیها بر وقف مراد ما رقم بخورد می توان به بالاهای جدول فکر کرد، البته اگر فولاد را دسته کم نگیریم.به امید برد مقابل تیم خوب فولاد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب4 نظر