بد شانس

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: جمعه 17 آبان‌ماه سال 1387 ساعت 07:27 ب.ظ

یک امتیاز گرفتن از استقلال که تمام بازیکنانش در اوج آمادگی بودند و ذخیره های آماده تری هم داشت، آسان نبود ولی روند بازی طوری رو به اتمام رفت که این تساوی کمی کم ارزش و با گلایه همرا شد.

در کل بازی بازیکنان ما روی هم رفته از فرم اصلی خودشان فاصله داشتند و در راس آنها رمضانی و یوسف زاده، نتوانستند انتظارات را برآورده کنند، گرچه غرور و کمی خودخواهی را می شد در ساق خیلی های دیگر پیدا کرد.

ترکیب اولیه آنها بدون جباری کاملا" قابل پیش بینی بود، جانشینی مجیدی به جای جباری و گماردن علیزاده در کنار اکبرپور برای جنگ با مدافعین.حیدری و منیعی در طرفین و ...

ممی را تا به حال اینقدر پر حرارت و پر انرژی ندیده بودم حتی بازی با پرسپولیس. ای کاش سید جلال بعد از پنالتی که تبدیل کرد در دو موقعیت بعدی کمی از خودگذشتگی می کرد. اولین فرصت را از سمت راست متمایل به محوطه جریمه سر ضرب ولی کم جان به دستان طالب لو کوبید و دومی را در حالیکه خودش 15-20 متری را با توپ طی کرده بود با ضربه ای زمینی و کم اثر به اوت زد در حالیکه امیری روی شش قدم موقعیت خوبی برای تک به تک شدن داشت. نیمه دوم حملات آنها تداوم داشت ولی بیشتر روی سانترها از دو جناح بود که هم هادی و باسیچ در سر زنی هم بابک و سعید سالارزاده و هم مسعود در مهار توپهای بلند، موثر عمل کردند ولی روی زمین و از دو جناح می توانستند به راحتی سانتر کنند و بعضا" تا درون محوطه پیشروی کنند. مدافعین ما در نیمه دوم آنقدر جمع بازی کردند که فرصت استفاده از کناره ها را به آنها دادند، شاید ممی مطمئن بود روی هوا مجالی به آنها نخواهد داد، تا اینکه آلن مصدوم شد و سید جلال که واقعا" قربانی و شکوری را آزار داده بود به دفاع آمد تا رفتن جلال به دفاع، قلعه نوعی هم نفس راحتی کشید و عباسفر را به جای منتظری به بازی آورد و ...

تعویض محسن و ورودش به جای علی رمضانی زودنر باید شکل می گرفت، بی تعارف باید بگم رمضانی 50% توانایی پارسال را هم ندارد. نیمکت نشینی خدامرادی با تجربه چندین بازی مقابل استقلال و پرسپولیس، برای من عجیب بود، شاید می شد زودتر از او استفاده کرد.

نزهتی همان بازیکنی است که پارسال در آزادی برای اولین بار برای ملوان بازی کرد و مطبوعات دلیل ورود او را فرار احمدزاده از توضیح واقعیتها در مقابل شکست دانستند.

حضور او باعث شد سمت چپ دفاعی استقلال با وجود منیعی و قربانی کاملا" محو شود، حرکات سریع نزهتی حتی در دقایقی که 2-1 پیش بودیم، چند حادثه روی دروازه استقلال آفرید و ...

خط هافبک ما با وجود خونسردی های بیش از حد جعفری و یوسف زاده، روز خوبی را نداشت، جان واریو واقعا" عالی بود و همه جا سر کشید و ... ولی ما از داشتن چنین بازیکنی بی بهره بودیم و مهران جعفری با داشتن چنین پستی تقریبا" در مناطق مختلف هر چند دقیقه یکبار آفتابی می شد، حتی امیری هم به عنوان هافبک آزاد فقط  در 20 تا 25 دقیقه انتظارات را برآورده کرد.

مساوی برای ما مقابل آنها نتیجه بدی نبود ولی شاید اگر آن گل دیر هنگام را نمی خوردیم بیشتر می چسبید.

با نتایج امروز چند پله صعود داشتیم ولی ای کاش با 3 امتیاز این هفته را تمام می کردیم.ای کاش.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب5 نظر