X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

اصیل

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: سه‌شنبه 23 مهر‌ماه سال 1387 ساعت 03:54 ب.ظ

مشغله دنیای امروز چتد روزی از عشق همیشگی(فوتبال)دورم کرد،حتی برنامه 90 دو هفته اخیر را بدرستی نشد ببینم.4-4-2 در رادیو هم ناقص شنیدم.راستش هنوز نمی دونم قراره با چه تیمی در اردبیل بازی کنیم یا آیا استیناف این رای رو باطل کرده یانه؟

در مورد محرومیت از بازی خانگی حرفهای شریفی خیلی محکمه پسند نبود ولی فکر می کنم با ما می شد بهتر رفتار کرد. جو بدتر در ورزشگاه انزلی را به یاددارم ولی این فصل تقریبا" در بازیهای خانگی ملوان همیشه یک جورایی مشکل داوری به سود یا بر علیه ملوان وجود داشته است.

نود بد جوری دفاعیات پور طهماسبی رو ضایع کرد، هم سجادی و هم شریفی و به شکل غیر مستقیم صلاحی از الفاظ رکیک ورزشگاه سخن گفتند.در اینکه آنها در این جو قرار گرفته اند شکی نیست ولی همه می دونن استادیوم یعنی همین و تمام شعارهای تماشاگر نما و بهترین تماشاگر دنیا کشک است و برای شعار دادن مثل همه حرفهای مسئولین هست.

بازی استقلال با صبا طرفداران صبا، استقلال را تا بخشی از اتوبان تهران با ناسزا و سنگ بدرقه کردند ولی اصلا" صدایی برای محرومیت قمی ها بلند نشد،حتی تصلویر بطری های کنار پیست هم نتونست شریفی رو وادار کنه که علیه تیم ملاحی واکنش نشون بده.به هر حال فرق سردار و پور طهماسبی همین هست دیگه.

در بازی برق با ملوان به گواه تمام روزنامه ها 3 4 هزار تماشاگر شیرازی دق و دلی سه یال پیش را از ممی با فحش در طول 90 دقیقه در آوردند ولی باز خبری نشد.

قبول دارم کانون هواداران در ملوان در حد تکه کاغذ فروشی و بروشورهایی برای کسب در آمد خلاصه شده ولی ای کاش کمی به نحوه حمایتمون سر و سامان بدیم.

سالهاست که زور همه به انزلی رسیده و بارها با همین برچسب محروم شدیم.

باخت به پیام در انزلی برای چندمین بار ثابت کرد که ملوان مقابل تیمهای ضعیف،ضعیف بازی می کند و مقابل تیم های پر اسم و رسم بهتر و منطقی تر.بارها از افت شدید دفاع ملوان نوشتیم و نفر به نفر ضعف رو در حرکات اونها شرح دادیم ولی کمبود بازیکن دست همه حتی ممی رو بسته ولی ممی کسی بود که چند دفاع با سابقه رو کنار گذاشت و ...البته یکی از دوستها می گفت ملوان با 6 گل می تونست پیروز باشه ولی توپها گل نشد و ...

امروز خوندم قراره بازی معوقه هفته پنجم در تختی برگزار بشه(اگه اشتباه چاپی نبوده باشه) مس یکی از بالا نشینها هست و بازی کردن با اونها در حالت کاملا" تهاجمی اصلا" درست نیست.عطایی و زالدرون و ادینهو در بازی با پرسپولیس این رو نشون دادن تازه دفاعهای اونها همه سرزن هستند پس نمیشه به سانترها دل بست.نمی توام تساوی در این بازی رو راضی کننده بدونم ولی برای تیمی در وضعیت نا مناسب ملوان تساوی با تیم سوم چهارم جدول بد نمی تونه باشه.

راستی خیلی بده که آدم طرف سه چهار روز تیمش رو به اسم دیگه ای تشویق کنه و کل ساختار مدیریتی باشگاه یک روزه جاشون رو به کسانی بدند که اصلا معلوم نیست کی و چگونه منصوب می شن.خدا این روزهای غیر فوتبالی رو به ملوان نشون نده.گرچه شنیدم فولاد گیلان می خواد در فوتبال سرمایه گذاری کنه و ممکنه ملوان رو بخره یا کمک کنه ولی مطمئنم هیجکس زیر بار تغییر نام ملوان نمی ره.

چوکا رو که یادتون هست، وقتی پسوند تالش بهش اضافه شد طرفداراش روی سکوهای تختی به 20 نفر هم نرسید و بعد از یکی دو سال مجبور شدن به تالش بفرستنش و با وجئد اینکه اسکلت کاملا" ملوانی دشات در انزلی همه ملوان رو با وجود نصرت و نریمان و بازیکنانی که در حد ملوان نبودند حمایت کردند و امروز چوکا در لیگ گیلان هم تیمداری رو کم کم رها کرده و ...به اصیل بودن و تاریخ داشتن ملوان می بالم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب8 نظر