تیراژ و مازیار

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: سه‌شنبه 9 مهر‌ماه سال 1387 ساعت 10:52 ب.ظ

تساوی با سایپا در انزلی مقابل تیمی که از نظر روحیه در حد صفر بود ،کمتر از باخت نبود.تعارف رو باید کنار گذاشت ملوان در نیمه اول تحت تاثیر سایپا بود و حملات اونها بیشتر از ما خطرناک بود.با شروع نیمه دوم به خودمون اومدیم و جعفری که مدتها برای ما گلی نزده بود دو گل حساس زد(که دومی واقعا فنی و حرفه ای بود).همیشه این انتقاد به ممی وارد بوده که ترکیب تیم رو خیلی تغییر میده،قبول دارم که هر حریف با تاگتیک خاصی مقابل ما صف آرایی می کنه ولی در تیم ما بعضی روزها ستاره های بازی قبل نیمکت نشین می شوند.

شاید ترکیب اصلی یک تیم کاملا" به سرمربی مربوط باشه ولی یک مربی با کلام خودش می تونه طرفداران مشتاق تیمش را نا امید و نگران تر از قبل کنه.ممی قبل از بازی با سایپا کمی در کلامش سیاست رو خرج کرد از سویی از مشکلات مالی و استعفا سخن گفت و از سوی دیگر درست روز قبل از بازی به برد اجباری مقابل سایپا و ادامه همکاری و اینکه مشکلات ملوان را نمی توان یک شبه حل کرد،سخن گفت.

قبلا" هم این رو گفتم حرفهای ممی این اواخر خیلی شبیه حرفهای نصرت شده،از مشکل مالی و اشتباه داوری و دست خالی در یارگیری گرفته تا عدم حرف شنوی بازیکنان در مورد ضعف و قوت حریف.

با بازیهایی که تا اینجا انجام دادیم و 4 بازی خارج از خانه انجام دادیم،6 امتیاز خیلی بد نیست ولی خیلی تیمها از بازیهای خانگی خیلی خوب نتیجه گرفته اند،همین پاس که قراره باهاش بازی کنیم در همدان خیلی خوب کار کرده و دو برد خانگی رو بدست آورده،راستش باختن به پاس در همدان خیلی محتمل تر از برد و حتی تساوی هست،اونها امسال مهاجمین خوب فصل قبل رو به علل مختلف ندارن و فقط غلامی از فصل قبل باقیمونده.در عوض مدافعین و هافبکهای گلزنی دارند که گلهای حساسی را زده اند،شیرزاد و عمران زاده و ...همین دو هفته اخیر کلی به کار همدانی ها اومدند.

امیدوارم با تساوی بشه باز هم از شکست دیگری نجات پیدا کرد.

*******************************************

خیلی وقتها در روزنامه های حتی خیلی سابقه دار و پر تیراژ بغض و دشمنی و گیر دادن را می توان به عینه دید،بعد از بازی پگاه با پرسپولیس خبر ورزشی عملکرد مازیار رو در بازیهای این فصل پرسپولیس زیر سوال برد و انتقال او به پرسپولیس رو همراه با شانس و اقبال خواند.

خیلی سعی کردم در سایت خبرورزشی جوابشون رو بدم ولی چیزی پیدا نکردم،مازیار فصل قبل در ملوان کمتر از قبل حاضر بود،اردوی تیم ملی و مصدومیتهای متوالی باعث شد مازیار کمتر از فصلهای قبل برای ما مفید باشه،تازه مصدومیت مکرر و متناوب نیک نظر و بقیه هافبکها بارها باعث شد مازیار در نقش تدافعی به بازی گرفته بشه و دیگر پشت دو مهاجم بازی نکنه.

قطبی در اولین بازی فصل مقابل سایپا مازیار رو ستاره زمین خواند و همین ستاره شدن در بازی اول باعث شد مازیار در تمام بازیهای پرسپولیس(جز بازی با پیام که به علت مصدومیت یک نیمه بازی کرد)در تمام بازیهای تیمش فیکس باشد،وقتی یک مربی از بازیکنش راضی است و وظیفه دفاعی به او محول می کند،تحلیل عدم شرکت در حمله او و کم کار بودن در کارهای هجومی کمی مضحک و مسخره به نظر می رسد.

سپاهان تا آخرین لحظه مشتری پر و پا قرص مازیار بود و پرسپولیس با کلی واسطه و رایزنی مازیار رو بدست آورد،اینکه انتقال او به پرسپولیس با شانس و اقبال بوده باز هم از بی اطلاعی و غرض ورزی نشات می گیرد.

مازیار در بازی با پگاه در یک یا دو نفوذ توفیقی نداشت دوتکل از بغل خیلی خوب و موثر زد که حمله پگاه رو نیمه کاره گذاشت دو شوت زد که هر دو روی پاش جفت و جور نشد و بیشتر به پاسهای عرضی و کوتاه به هافبکهای نزدیک اقدام کرد تا پاسهای عمقی(که در ملوان بارها دو گوش سرعتی ما رو تغذیه می کرد).

امیدوارم مازیار تو هین هفته و داربی با یک بازی خوب و مسلط جواب دشمنان فوتبال انزلی رو بده.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب5 نظر