X
تبلیغات
زولا

شکست خورده پر حاشیه

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: یکشنبه 20 مرداد‌ماه سال 1387 ساعت 04:03 ب.ظ

دو هفته،دو باخت و کلی حاشیه نتیجه ملوان از لیگ امسال بوده.شاید از ابتدا همه خودمان را گول می زدیم و اردوی ارمنستان و برد با حداقل گل مقابل اونها رو بزرگ جلوه دادیم.ولی همه در این مسئله با یکدیگر هم عقیده بودیم که ملوان در یارگیری در جا زده و با وجود از دست دادن دو هافبک دفاعی و طراح ،هیچ فشاری به اعضای هیئت رئیسه این تیم در نیروی دریایی از سوی مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره صورت نگرفت و تیم با دلخوش کردن به 3 بازیکن خارجی بسته شد.

ممی همواره در مصاحبه های خود بعد از جدایی مازیار از نفراتی مثل حیدری و جعفری یاد می کرد و هواداران در مطالب اینترنتی و کامنتها چمن آرا و هادی عزیزی را به عنوان نفرات مفید در خط دفاعی نام برده بودند،برام خیلی عجیب بود که ممی با وجود همه نفرات بالا سوسریان و امیری و فیلیپه را به عنوان نفرات میانی و تدافعی چید.

نفرات اصلی فصل قبل ملوان هم از مدار آمادگی خارج شده اند،هادی در نیم فصل دوم فصل قبل بارها برای ما گلزنی و گلسازی کرد و در کارهای دفاعی محوله عالی کارکرد ولی در این دو بازی خوردن 3 گل و گرفتن دو کارت زرد نشون می ده که بازیکنان ثابت و قرار داد دار ما هم خوب تمرین نکرده اند و بلاتکلیفی و بی پولی باشگاه در تمام روزهای نقل و انتقالات روی همه تاثیر منفی گذاشته است. آن روزهایی که پور طهماسبی در مصاحبه های خود بازیکنانی مثل مکانی و نوری و دراگسویچ و غلامی و ... را متهم به خرفه ای گری در پول گرفتن می کرد،تمام تیمها با جیب پر پول به سراغ گزینه هاشون می رفتند و شعار نمی دادند.

به آینده اصلا" خوشبین نیستم ،ترکیب ملوان مثل دور برگشت فصل قبل هر روز دستخوش تغییر میشه شاید از نظر فنی درست همین باشه که تیمها به ترکیب ایده آلشون دست پیدا کنن ولی سابقه نشون داده که ملوان در حیف مسابقه به ترکیب ایده آل می رسه و در تمرینات نمیشه به بازیکنای برتر و بدتر فکر کرد.

در این روزهای پر التهابی که همه به دنبال راهی برای رهایی ملوان از کیسه گل شدن و 3 تا 3 تا خوردن از برق هستند،مدیر عامل محترم به دنبال متهمینی است که هواداران رو به توهین و شعار استعفای وی تشویق می کنند،تیمی که در دو بازی 4 گل خورده و بدون امتیاز در قعر جدول است ،به شکل خود جوش و اتوماتیک وار مدیر عامل را مسئول اصلی بد بسته شدن تیم می داند و نیاز به خظ دادن این و آن نیست.پس تمام اینها فرار از اصل قضیه و به حاشیه بردن افکار تماشاگرام متعصبی است که از این تیم انتظار دارند.

با تمام این صحبتها فکر می کنم حتی استعفای پور طهماسبی هم چاره مساعد شدن اوضاع نیست.شاید تعطیلات ناشی از بازیهای مقدماتی جام جهانی بتونه فرصتی برای بازسازی تیم با همین نفرات باشه.شاید فقط شاید وگرنه اینظور که اوضاع پیش می رود تا چند هفته به پایان لیگ سقوطمان قطعی خواهد بود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب11 نظر