X
تبلیغات
زولا

حرفهای تکراری

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: سه‌شنبه 18 تیر‌ماه سال 1387 ساعت 09:22 ب.ظ

روزهای بی خیالی نیروی دریایی در مورد ملوان با اردوی ارمنستان ممکن کم رنگ بشه ولی ما سالهاست که چوب و حرص این سیاه بازیها را خورده ایم.

حرکت نیروی دریایی مثل دکتری است که برای مریضی با سنگ کلیه ،داروهای تقویتی و ... را تجویز می کند و انتظار دارد درد از یاد برود و ...

هنوز وضعیت بازیکنان سابق معلوم نیست ،اردوی ارمنستان برای چه چیزی مفید است و ... خدا می داند.هزینه این سفر هر چقدر باشد می شد روی آن برای جبران بخش کوچکی از مطالبلت حساب کرد ولی....

امروز خوندم استقلال برای نقل و انتقالات 4 میلیارد هزینه کرده و خیدری و کاظمی و بیگ زاده و تقی پور و ... را بدست آورده است.جدال ما در این فصل با حریفان تا دندان مسلح مثل جدال گرگ و میش است که شکست قطعی و غیر قابل انکار است.

قبول دارم که این 5 سال اخیر این حکایت همیشه وجود داشته ولی وعده ها و شایعات به وجود آمده انتظار طرفداران را تا حدود زیادی بالا برد.شایعاتی که تک تک آنها وجود داشت ولی به خاطر دنیای پولکی فوتبالیستها وجیب خالی ما وهم و خیال باطل شد.

در همین همسایگی پگاه با بریز و بپاش مناسب بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته و اردوی داخلی مناسبی را در حال تدارک است.نیم فصل لیگ قبل سرمای بی سابقه گیلان کمر ما را شکست ولی پگاه در امارات نیم فصل دوم را خوب شروع کرد و از سقوط رهایی یافت.مدیران فوتبالی مدتهاست که در ملوان راهی ندارند و بیشتر افراد سیاسی و نظامی تحت عنوان مدیر و سرپرست بالای سر این تیم بوده اند.

خیلی خوشحال میشم اگر دوستان ترکیب شروع لیگ را برای ملوان شکل بدهند،من هر جور فکر می کنم کمبود نفرات قطعا" بوجود خواهد آمد جز اینکه بازیکنان با پست متفاوت با پست اصلی بازی کنند(قبلا دراگسویچ را در دفاع 3نفره قرار دادم ولی امروز نمی دانم در کنار هادی و سالار زاده که هنوز مصدوم است کی قراره بازی کنه؟).

بازی با استقلال و پرسپولیس و سپاهان و مس و حتی فولاد تازه وارد زور آزمایی نا برابری خواهد بود شاید پیام تنها تیم در حد ما باشد که قراره با جوانها به میدان بیاد گرچه حضور خداداد می تونه گزینه خوبی برای جذب بازیکنان دهن پر کن باشه.

26 تیر لیگ قرعه کشی میشه بازی با هر کدام از تیمهای بزرگ می تونه خطر ناک باشه چون احساس می کنم این ملوان روحیه مناسبی برای شروع مقتدر(برعکس فصل قبل نداره)نداره.شاید بازی با صبا یا پیام . یا حتی برق و مقاومت در انزلی بهترین گزینه باشه.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب9 نظر