X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نقطه سر خط

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: جمعه 14 تیر‌ماه سال 1387 ساعت 11:31 ق.ظ

طرفداران ملوان روزهای خوبی را سپری نمی کنند این را می توان در روزنامه ها سایتها و مطالب ورزشی بوضوح دید.ستونهای نقل و انتقالات در روزنامه ها به تمام تیمها می پردازد ولی امروز نمی توانیم به خاطر عدم درج خبر از ملوان به آنها ایراد گرفت،چون اصلا خبری نیست.

بعد از بقا در لیگ مدیران ملوان وعده جذب بازیکنان بومی و مذاکره با غلامی و غلامین و ... را دادند.بعد همان داستان همیشگی که غلام نژاد و نوری و طهماسبی و ... سرباز هستند و ممکن است به ملوان بیایند(همان روز داستان مبعلی در 6 سال پیش را نوشتم که حاضر شد در نیروی زمینی بازی کند ولی به ما "نه" گفت). حسنی صفت جواب شد تا اینانلو از مقاومت به ملوان اضافه بشه،اینطور نشد و بازی تبلیغاتی حضور سوشا هم زود کنار رفت تا امروز که .....

بعد بحث بازیکنان ارزانتر خارجی مطرح شد که اون هم تنها با مذاکره با درگسویچ به پایان رسید.

واقعیتها را باید پذیرفت تمام تیمهای هم رده ما در لیگ هفتم(پگاه و استقلال و مقاومت و ...)امروز چند فدم از ما جلو هستند،استقلال که جای خودش را دارد و با پول تربیت بدنی قرادادهای سی صد چهار صد ملیونی می بندد و ....سه بازیکن کامرونی که پگاه در نیم فصل گرفت تا حدود زیادی عصای دست اونها در صعود به فینال حذفی و بقا در لیگ بودند و امسال هم که یوسفی با تجربه و شوتزن را گرفتند و قطعا" سودش را هم خواهند دید.

واقعا برام عجیبه تیمهایی مثل ابومسلم و پاس که نظامی بوده و هستند چظور مشکلات مالیشون کارد رو به استخوان نمی رسونه ولی در ملوان تو ده ساله گذشته 8 سال مشکلات مالی ما رو نابود کرده.مگه این تیم متولی نداره مگه نه اینکه سرپرست و مدیر عامل و ... به هیئت مدیره(که سیاست مالی و یار گیری رو تعیین می کنند)هفته به هفته گزارش می دهند و ...

یا ما چیزی نمی دونیم یا مدیران ملوان در خواب هستند.هیچ امیدی به موفقیت این تیم ندارم.روزی را می بینم که بازی مقابل سپاهان و ساتقلال و پرسپولیس در خانه حریفان برامون چنان کابوسی بشه که ترس پر گل ترین شکست تاریخ ملوان روحمون رو می خواشه.

چیز دیگری برای اضافه کردن به این غمنامه ندارم جز اینکه هنوز دیر نشده و می شه با یک یا دو بازیکن به توافق رسید ،گفتن خبری که هیچ ارتباطی به جامعه طرفداران ملوان ندارد(صفر بودن حساب باشگاه و...)به نظر من فرار از مسئولیت و آوردن دلیل برای ناکامی های آینده است.

 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب12 نظر