X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

اگر و مگر

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: شنبه 28 اردیبهشت‌ماه سال 1387 ساعت 01:48 ق.ظ

برای رسیدن به بازی سپاسی ساعت 2 به انزلی رسیدم یک نهار سرپایی و چرت عصر گاهی توام با استرس و ساعت 4 استادیوم بودم.تعداد تماشاگران کمتر از بازی پیکان بود و پیراهن ملوان من با کنایه های دو سه نفر همراه بود که تیم داره میفته و...

بازی شروع شد حضور فلاحتی در دفاع آخر عجیب بود و دقیقه 5 سوتی فجیهی داد که نزدیک بود خالقی فر کار دستمون بده ولی مسعود زود جنبید و...نیمه اول روز نزهتی بود بارها و بارها مدافعین با تجربه و بلند قامت سپاسی رو دور زد ولی هر بار که سانتر کرد،رافخایی و حیدری و... توانایی مقابله با مدافعین سرزن سپاسی رو نداشتند.شوت نیک نظر و واکنش بیرانوند درس بازی زمینی را باز هم تکرار کرد ولی ملوان کماکان اصرار بر سانتر داشت.خبر اصفهان خوشحال کننده بود پیروزی تک گله سپاهان مقابل نفت.

نیمه دوم بر خلاف جریان بازی و اشتباه توام یوسف زاده و گیاهی گل خوردیم یک گل زیبا که گلزن اون چندان شادی نکرد(شاید ملاحظه ما رو کرد).بازی نیمه دوم به پاسهای عمقی و تکضرب و فارغ از سانتر انجامید.یوسف زاده نفوذ کرد و بعد از چند بار سر توپ زدن فرصتی در ریباند به رافخایی رسید که گل تساوی ما شد...

حالا پگاه هم از برق گل خورده بود استادیوم تمام گله های چند دقیقه قبل را فراموش کرد و به گل پیروزی فکر می کرد امیری و چمن دوست به زمین آمدند.دقایقی بعد از حضور امیری پاس عمقی او با خطای دهقان روی سید جلال پنالتی سرنوشت سازی رو نصیب ما کرد که در کمال استرس و هیجان به گل تبدیل شد،حلقه شادی بازیکنان ملوان در کنار زمین با هجوم عکاسها همراه بود.5 دقیقه باقی مانده مثل یک عمر گذشت تا اینکه مرادی سوت پیروزی را زد و بعد از 15 هفته پیروز شدیم.

بردن در این بازی خیلی مهم و حیاتی بود ولی بازی فردا با پاس که کلی مهره و انگیزه و انگیزه داره اصلا" راحت نیست.اونا مهاجمین گلزن و باهوشی مثل چترآبگون و ابوجا و غلامی دارن.خیلی مشکله.

نفت با بی صاحب ترین و بی انگیزه ترین استقلال 10 سال اخیر بازی می کنه و پگاه مقابل صبایی به زمین می ره که دیگه براش مهم نیست که چی میشه.

به هر حال امیدوارم با یک مساوی کار را خودمون تموم کنیم و موندنی شویم و گرنه در دل بستن به این و ان خیلی خوش خاطره نیستیم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب6 نظر