عوض وگله

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: شنبه 7 اردیبهشت‌ماه سال 1387 ساعت 11:19 ب.ظ

وقتی موج مکزیکی زیبا و منظم رو تو تختی دیدم،نگرانی های خودم رو فراموش کردم و به نتیجه گیری امیدوار شدم.ده دقبقه به شروع بازی مانده بود و استادیوم تقریبا" پر شده بود .

ملوان خیلی بد شروع کرد.قلی زاده و غلامعلی تبار اصلا" روحیه این بازی پر هیجان و پر استرش رو نداشتن .عدم استفاده از صفر زاده و فلاحتی و جعفری که بازی با پرسپولیس خوب بودن عجیب بود.مدافعین بلند قامت شر زن اونها اجازه سر زدن رو به مهاجمین  کوتاه قامت ما نمی دادن .هر بار روی زمین کار کردیم اونا رو به عقب روندیم ولی نمی دونم چرا سانتر؟

نفر به نفز:

حسنی صفت:ستاراه ملوان ،که پنالتی مهدوی رو دو بار گرفت البته باید بگم مهدوی بعد از پنالتی که داد تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفت و محو شد طوریکه قلی زاده هم نیمه دوم بارها توپهاش رو زد.

هادی تامینی:مثل همیشه عالی مطمئن و خونسرد.کشیدگی عضله در اواخر وقت دوم فضای نفوذ رو به متوسل زاده داد(که پگاهی ها تو بوق و کرنا کردم که...).

غلامعلی تبار:بازی با پرسپولیس اشتباه وحشتناکی کرد که به گل باد آورده سرخها تبدیل شد این بازی هم در نفوذها کم اثر و در دفاع پر اشتباه بود(پنالتی مفتی به پگاه داد).

قلی زاده:با وجود چند بازیکن با تجربه تر نمی دونم ممی چرا از قلی زاده در سمت راست استفاده کرد بعد از خوردن گل، خدامرادی بارها در فضای مدافعین پگاه حرکت کرد ولی پاسهای قلی زاده پاس درست و به مقصد برس نبودن.فلاحتی می تونست بار تجربی تیم رو تو این بازی حساس بالا ببره ولی...فکر کنم مشکل ممی با فلاحتی فنی نباشه.

رمضانی:مثل همیشه در حمله عالی بود و بارها تقی پور رو با اون گامهای بلند جاگذاشت ولی مکمل خوبی پشت سر نداشت و آخر هم که مصدوم شد.انتظار داشتم صفرزاده جای او به بازی بیاد ولی....

مازیار:در مورد مازیار صحبت زیاد دارم ولی این رو می تونم بگم که تو این بازی چیزی کم نگذاشت و جز 15 دقیقه اول بقیه بازی تیم رو مدیریت کرد گرچه با روزهای اوج و نوع مدیریت عالی اش در نیم فصل اول فاصله داشت.

سعید یوسف زاده:متوسط رو به خوب و با درگیری کم.

امیر خدامرادی:یک بازی معمولی در حد تمام بازیهای نیم فصل دومش.

علی طهماسبی:دوندگی و چنگندگی عالی و خوبی داشت ولی بازی هوایی او را بی تاثیر کرد.

سید جلال رافخایی:هر بار که صاحب توپ شد دو مدافع پگاه کاملا کنارش بودند با اینحال هم یک پنالتی از مهدوی گرفت هم بارها با برشهای عالی برای حیدری و نزهتی توپ سازی و فضا سازی کرد.

با تمام این اوصاف انتظار 15000انزلی چی تختی مثل تمام بازیهای نیم فصل برآورده نشد و باز هم امید به بازی پیکان و راه آهن داریم.گرچه بازیهای نفت و پگاه رو هم باید در نظر داشت.

راستی در جواب تمام کری ها و کل کل ها می خوام یک پاراگراف بنویسم که تمام حرفها و ناسزاها و شعارهایی که در تختی بود آیینه تمام نمای برخورد نیم فصل رشتی ها با ما بود ،شاد اون روز پشت هواداراش پنهان شده بود ولی حالا بحثهای انضباطی رو پیش می کشه.قبل از بازی همشون فکر عدم تشنج و درگیری بودن، ولی بازی رفت خبری از این پهلوان بازیها نبود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب2 نظر