روزهای سراشیبی

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: دوشنبه 13 اسفند‌ماه سال 1386 ساعت 09:49 ب.ظ

روزهای سراشیبی

روزهای سراشیبی ما هم از راه رسید تساوی با سه تیم ته جدول در خانه.راستش دیگه تساوی با شیرین فراز توجیه نداره اونا با برد اتفاقی این هفته پگاه کاملا قعر نشین ترین تیم لیگ شدن.

نمی دونم چی بگم.بازی بعدی با سایپاست،تیمی که بازی بیرون زمینش همیشه قبل از بازی اصلی شروع میشه.وقتی پگاه به عنوان اولین برد سایپا رو با لطف داور برد، دایی اونقدر از داوری گفت و گفت که حتی فردوسی پور دقیق هم یادش رفت از اولین برد پگاه(ولو با اشتباهات فاحش داور یادی بکنه)بازی با پرسپولیس هم مرادی مورد حمله دایی قرار گرفت حتی برد این هفته اونا تو اهواز هم دایی رو به سکوت وادار نکرد.

بازی رفت رو به یاد دارم ما کاملا سر بودیم در 15 دقیقه اول 2 گل به سایپا زدیم که یکیش به اشتباه مردود اعلام شد تا اینکه اون بارون لعنتی و اشتباه نیک نظر از راه رسید و ما بازی رو با گل اتفاقی و شوت کم جون ولی دقیق زنید پور باختیم.چهارشنبه بازی تو کرج خیلی مهمه دیگه تیم 11 جدول هم 27 امتیازی شده و برد کمترین آرزوی هر ملوانی می توه باشه.

فصل قبل اونا تو کورس قهرمانی بودن و ما برای بقا می جنگیدیم،اما انگار ما تیم بالای جدول بودیم حداقل 5 موقعیت گل توسط بازیکنان ما به هدر رفت،دایی که به خلیلی استراحت داده بود نیمه دوم اونو به زمین آورد و سرانجام با یک پنالتی مشکوک موفق شد از شکست فرار کنه.همیشه با دایی مشکل داشتیم و اینبار هم برای برد ملوان به شریعتی می ریم.به امید برد برد و برد....

چهارشنبه کرجم و اگه خدا بخواد می خوام عکسهای بازی رو نزارم اینجا.راستی حالا که دایی مربی تیم ملی هم شده ،فکر کنم داور جرات قضاوت منصفانه رو نداشته باشه چون خیلی بد که مربی تیم ملی از داور گله مند باشه.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر