X
تبلیغات
زولا

من و پیکانشهر

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: جمعه 25 آبان‌ماه سال 1386 ساعت 08:56 ب.ظ

این فصل،اصلا نتونستم از ملوان بنویسم،درس و کار و کمی ... شلی،باعث شد نتونم وبلاگم رو بروز کنم،با این حال بیشتر از هر سال بازیهای ملوان رو از نزدیک دیدم.برد رویایی مقابل استقلال،باخت ناباورانه و نامنصفانه مقابل سایپا ،فرار پرسپولیس از چنگمان و این آخر هم برد شیرین مقابل پیکان .

این هفته پیکان بردیم پیکانی که دو هفته پشت سر هم ابی ها رو در اهواز و تهران 3-2 برد و حجازی رو پا در هوا کرد و پای جلالی رو به اهواز باز کرد.بازی با پیکان برای ما انزلی چی ها پر از حاشیه و خاطره موند.جایگاه کوچکی که همه رو سر و کله هم نشسته بودیم، جشن و سرور بعد از پیروزی در حالی که دوربین خبر ساز و 90 هم ازش فیلم گرفتن، تشویقای جدید و پر شوری که هر خبرنگار(حتی تک خانم خبر نگار پیکانشهر )رو هم جلب کرده بود و ...

امسال ملوان تاکتیکی تر از همیشه است.این رو همه درک می کنن.اگه اون امتیازها در بازی با صبا باتری و سایپا و پگاه از دست نمی رفت الان پا جای پای صبا شهری ها داشتیم.

امروز پرسپولیس هم با بکش بکش و گلی که بیشتر به گل فوتبال آمریکایی شبیه بود سایپا رو که تمام روزنه های نفوذ رو از هوا و زمین رو بسته بود،برد.قطبی بعد از بازیهای ساده 4 هفته اول(پگاه و نفت و ...)کم کم به زمین سفتی رسید که از انزلی شروع شد.برد میلی متری مس،تساوی با شیرین فراز و حالا برد سخت و انفاقی به سایپا،باعث شد که اونا مزه بازی پر استرس رو احساس کنن.بازیهای بعدشون خیلی جال تره (صبا و برق شیراز و سپاهان).

استقلال هم دو هفته رو مانورهای تبلیغاتی که رو تیمشون از طرف مطبوعات صورت می گیره میلی متری و شانسی(بازی با راه آهن حداقل باید تو نیمه دوم 3 گل می خوردن)دو تیم متوسط لیگ رو بردن.با اینحال فقط به ملوان و بازیهای آینده اش فکر می کنم.هفته بعد راه آهن و بعد با فجر در شیراز و آخر هم تیم وینگو و پور حیدری که خارج از خونه خیلی خوب نبودن.

راستی پگاه امروز سومین بازیش با دست نشان رو هم مساوی کرد،بیچاره جهانپور که همینطور نتیجه گرفته بود.روزگار برای پگاه خیلی آینه عبرت شده ،بیچاره همین دست نشان بخاطر فحش دادن و خوردن مقابل پگاه (با شهرداری بندر عباس)محروم شده بود.دست نشان معمولا با تیمهاش بد کار نکرده ،ولی پگاه(فوتبال رشت) حتی با روشن و حجازی و پسیچ و کاظمی هم به جایی نرسیده،به هر حال تو بازی با پیکان که هیچ ارتباطی به رست و پگاه و رشتی نداشت،شعارها و وعده وعیده هایی داده شد،که عابدی هم اونا رو شنید و ثبت کرد ،به هر حال امیدوارم این ملوان باز هم برامون شادی و پیروزی بیاره گرچه بازیهای برگشت سختی در انتظارمون.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر