X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

روزهای خاکستری ما

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: یکشنبه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 07:14 ب.ظ

 

روزهای خاکستری یک قوی سفید:

 

از همون چیزی که می ترسیدیم سرمون اومد دیگه سر این کلاف سر در گم رو از کف دادیم و معلوم نیست عاقبت این تیم که همه جا ازش حمایت کردیم چه میشه؟

بازی با حملات احساسی ملوان که ناشی از تشویق حدود بیست هزار نفر بود شروع شد چند سانتر از صادقی  و رمضانی  که طبق معمول به علت نداشتن یک سر زن به هدر رفت.دو سه پاس عمقی برای قربانی که از قبل نتیجه تحرکات او مشخص است و نیازی به توضیح ندارد.

وقت کشی و کند کردن بازی از ابومسلم از همون دقیقه اول مشهود بود.نیمه اول گذشت نیمه دوم روال حمله به همین شکل بود جز ضربه سری که روی خط برگشت داده شد و ....صیاد نورد که با تحریک تماشگارا به بازی اومد یک حرکت پا به توپ کرد و شوتی زد که بلوکه شد و بعد خیلی راحت اخراج شد.تغییر تاکتیک و اوردن یوسف زاده و قرار گرفتن قربانی در سمت راست خط هافبک هم چاره ساز نشد (چون قربانی اعصاب خرد کن تر از یک مهاجم با روانمون بازی کرد) و اون صحنه لعنتی که به نظر پنالتی می رسید و داور هم خیلی سست و مشکوک از اون گذشت بعد از اون بود که جو ورزشگاه دیگر بازی رو رها کرد  و.... بازی تموم شد و داوری که با اسکورت و حمایت احمد زاده به رختکن رفت وگرنه معلوم نبود بازیکنان و کادر ملوان مثل ما تماشاگران چه بلایی سر داور می اوردند.

 

اون چیزهایی که بالا نوشتم فقط یک شرح حال کوتاه از استرسهایی که کشیدیم بود .عدم برگزاری بازی فولاد و بی تفاوتی بو دار و مشکوک سپاهان که نام فولاد رو یدک می کشه کار رو سخت تر و تقریبا محال کرده(برای بقا).

 

جالبه که تو این اوضاع و احوال بی ریخت و مشکوک فولاد که 4 گل به برق می زنه و حریف قدرش سفر رو به بهانه خستگی و تاخیر پرواز رها می کنه رضاییان از احتمال تبانی ملوان و برق اظهار نگرانی می کنه واقعا مدیران ملوان خوابند؟که سکوت کرده اند و تو این جو پر هیاهو اجازه می دن حریف میدان نقد رو بدست بگیره و مطبوعات و اذهان عمومی رو همراه خودش کنه؟

 

اگر صبا باتری خودش رو از سقوط نجات داد فقط به خاطر بلوفهای مرادی(قائم مقام باشگاه)بوده.ای کاش پس از این بازی یک نفر پا می شد و کمیته داوران و عنایت و شاه حسینی و .... رو به باد انتقاد می گرفت تا کمی شرایط ما رو هم ببینه اگر ذر هفته های اخیر ملوان  صحبت از دستهای پشت پرده به نفع فولاد می زد و تهدید به کناره گیری می کرد اونوقت این بلوف می تونست کمی از نظر روحی خیلی ها رو با ما همسو کنه.همون کاری که انصاری فر کرد و از پنالتی های گرفته نشده برای ملوان حف زد.ایا نمیشه تو این یک هفته باقیمونده اشتباهات داوری بر علیه ملوان در بازی با استقلال و پرسپولیس و همین ابومسلم رو در کنار نا منصفانه بودن رای بازی با پاس تو بوق و کرنا کرد؟

 

استقلال اهواز فجر رو برد میشه امید داشت که اونا تا هفته اخر مدعی می مونن و بازی با فولاد وا نمی دن؟یعنی ممکنه اونا شانس قهرمانی رو با راه دادن به فولاد عوض کنن؟عقل حکم می کنه که نه ولی تیم خصوصی شفیع زاده ممکنه تسلیم ریالهای ملیونی بشه و ...

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب1 نظر