حرص روزانه

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: جمعه 13 آبان‌ماه سال 1384 ساعت 06:51 ب.ظ

از اون روزی که ایراندوست (بعد از بازی فصل قبل با استقلال)گفت سال بعد هیچ مهره جدیدی نمی گیریم و با بازیکنان امیدمون به لیگ بعدی می ریم.این روزهای سخت رو می دیدم.دیروز وقتی شنیدم 4 گل از سای÷ا خوردیم دنیا رو سرم خراب شد.واقعا یادم نمیاد کی اینطور باختیم.یعنی اصلا به یاد نمیارم ملوان در یک بازی رسمی داخلی 4 گل از میهمانش خورده باشه.(در بازی تذارکاتی با تیم ملی در سال 62 یا 63 با 4 گل به تیم ملی باختیم).ملوان امسال حسینی و شیرزاد و اشجاری و جمشیدیان و حسنی صفت و ... رو از دست داده و ÷ر کردن جای اونا با بازیکنایی که در لیگ امیدها قهرمان شدن اصلا جالب نیست.(همه می دونیم که تیمهای تهرانی اون بازیها رو تحریم کردن و ما از سد امید تیمهای اصفهانی و شیرازی و ... گذشتیم و اول شدیم).بردن برق و زردهای اصفهان و استقلال شفیع زاده در انزلی و ابومسلم در مشهد قابل تقدیر .ولی باختها رو کی جواب می ده.هر جا باختیم گفتن تیم جوونه و باید به این تیم کمک کرد و وقتی میبردیم می گفتن تیم ما جوونه ولی کم کم خودشو می شناسه و ....ما لیگ قبل 5 گل به نارنجی های کرجی زدیم ولی امسال در انزلی 4 گل از اونا خوردیم.نمی دونم چی می خواد بشه از سقوط نگران نیستم چون برق و شموشک و فجر و ابومسلم هستن.تازه وضع راه اهن و قندی و تیم ÷روین هم بهتر از ما نیست.ولی ملوان سال قبل هممون رو بع بالای جدول برای این فصل امیدوار کرد ولی خوردن 18 گل در 9 بازی سر اکندگی محض و بس.

دیروز دوستی می گفت قنذی هم 5 گل از دوب اهن و کربکندی خورد ولی من گفتم قنذی کجا و ما کجا اونا تازه به لیگ اومدن (با هزار تا حرف و حدیث)ولی ما قدمتمون از کارخانه کابلهای قندی هم بیشتر.

الان برای یار گیری و گزینش و ... دیر ولی میشد با خلی از بازیکنای بومی و حتی غیر بومی مذاکره کرد ولی ما باز هم به فکر جوانگرایی بود.چیزی که هیچ جای دنیا افتخار نیست و فقط و فقط یک لقب دهن ÷ر کنه که فقط عادل فردوسی و مجری ها ازش نون می خورن وگرنه حرص و جوشش مال ماست و بس.فولاد با تمام جوانانش الان رامشگر و اولروم و ... خریده ولی ما فکر می کنیم تمام جوانان ما می تونن معجزه کنن.هفته بعد با قرمزهای تهران بازی داریم که خیلی سخت اگه از استقلال ببازن برای ما بهتره گر چه استقلال هم با خوش شانسی از سای÷ا 5 تا نخورد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب4 نظر