تعلل

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: پنج‌شنبه 26 شهریور‌ماه سال 1383 ساعت 06:03 ب.ظ

منتقدین پارسال پرسپولیس همیشه می گفتند تیم بزرگ مربی بزرگ می خواد و وینگو قادر به هدایت تیمی که دایی و پیروانی و میناوند و ... با سابقه زیاد ملی که یدک می کشند رو نداره.بازی امروز پرسپولیس مقابل فولاد دقیقا بر عکس پارسال شد.هر چقدر امسال زوبل با تبلیغ بزرگی و صلابت به ایران اومد(که زمانه نشون می ده چه گلی به سر پرسپولیس می زنه)امروز پرسپولیس فاقد بازیکن خوب و خلاق بود.بازیکنای جدیدش که جز اضافه وزن و کندی(رهبری فر و مهدوی)چیزی با خودشون نداشتن و باقری که مثل دو فصل گذشته اش بی خطر و ملال اور بازی می کنه و گل محمدی که بی انگیزگی درش موج می زنه.پرسپولیس با خت چون نفر به نفر از نظر تکنیکی و تاکتیکی از فولاد ضعیف تر بود.

استقلال هم داستان ملال اور لجبازی یک مربی با بازیکنای ثابت خدش هست بی برنامگی استقلال در مقابل استقلال اهواز اونقدر کامل بود که اهوازی ها می تونستن برنده باشن.در نبود نوازی کناره راست استقلال با اینکه امیر ابادی ملی پوش اون رو می چرخونه فلج بود.این بازیکن گرجی هم از ساجدی ضعیف تر و سنگین تر بود ولی چون بر چسب خارجی داره .... سال قبل قلعه نوعی در بازی خرید فابی سیو می گفت به علت کمبود یار مجبور شدیم اون رو بگیریم و ... امسال تمام استقلال به فرمان و زیر نظر قلعه نوعی از این رو به این رو شد پس دلیلی برای توجیه یار گیری ضعیف و از دست دادن مهره هایی در حد ملی وجود نداره.صبا باتری از شلوغی تمام تیمها استفاده کرد از اختلاف قلعه نوعی با نوازی و همدانی و ... از بی رغبتی پروین به حفظ دایی .شموشک با مهره های بومی در نیمه دوم مقابل صبا باتری خوب مقاومت کرد.به نظر من صبا باتری بر عکس ملوان من به خوبی درک کرد که مهره های سال قبل مهره های لیگ یکی بودند و تقویت تیم اجتناب نا پذبر.در مورد بقیه تیمها چیزی ندارم بگم ولی در مورد پگاه این رو می دونم که اگر در پگاه فرگوسن مربی بشه و بکام و گیگز و نیستلروی و ... بازیکن باز هم مشکلات حاشیه و دید ضعیف فوتبالی موج می زنه.چون اونها این راه رو با روشن و کاظمی و جهانپوربارها رفتن و معمولا هم نا موفق بودن.

به هر حال فردا ملوان هم برای اولین بار به لیگ امسال قدم می زاره و خدا می دونه در مقابل تیم پر مهره ای که از همه جا یار داره چه می کنه.یسیچ که بد جوری خط و نوشن کشیده.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب7 نظر