X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

مافیای فوتبال

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: دوشنبه 4 خرداد‌ماه سال 1383 ساعت 12:10 ق.ظ

پرسپولیس  باخت.بر خلاف خیلی ها که می گفتند با رفتن غمخوار شک لازم برای تحول این تیم بوجود میاد.هیچ خبری از تحول در بازیکنان پرسپولیس ظاهر نشد.قبلا گفته می شد بازیکنان پرسپولیس به باختن عادت کرده اند و تلاش کادر فنی برای تزریق روحیه برد بی فایده بوده ولی امروز ارامترین فرد زمین(حداقل در ظاهر)وینگو بود که بر  خلاف همیشه از جاش هم بلند نشد و با چلنگر حرفهاش رو به زمین انتقال می داد.اون روزی که 7 بازیکن تقریبا ممتاز  پرسپولیس کنار گداشته شدن وینگو رسما اعلام کرد که در صورت برگشت اونها به کار ادامه نمیده و نفرات امید رو جایگزین اونها می کنه در حالی که امروز فقط 3 امید روی نیمکت بودن و دست وینگو عملا بسته بود.در حقیقت با اخراج هفت بازیکن با سابقه خودش عملا با قهرمانی و حتی با بازی موفق خداحافظی کرد.استقلال اهواز یک گل زد و چند موقعیت خوب رو هم بعد از 10 نفره شدن و در انتهای بازی به دست اورد که به هدر داد.

با تمام این اوصاف با رفتن غمخوار و ورود احتمالی پیوس و پنجعلی و زادمهر وضع پرسپولیس بهتر میشه.حداقلش اینه که چند مهره فرسوده کنار می رند و بعضی اخراجی ها بر می گردن.جباری و خان محمدی واقعا از روی بی انصافی کنار گداشته شدند حالا میشه مسن بودن استیلی و افت برزگر و امامی فر و ... رو موجه جلوه داد ولی اون کار کاملا اشتباه بود.

با اومدن پیوس ممکن خیلی ها از پرسپولیس برن و شایعه مذاکره چند بازیکن بزرگ با تیمهای داخلی و خارجی به گوش می رسه.                                 

 

با اعلام لیست جدید تیم ملی معلوم شد که مافیای فوتبال در تیم ملی بیداد می کنه.بازیکنی که در هر بازی از هم باشگاهیهای ملی پوش خودش بهتر بازی می کنه چطور به درد تیم ملی نمی خوره؟برانکو که ازرجب زاده به عنوان جانشین خداداد یاد می کرد کاملا اون رو کنار گداشته و حتی بامصدوم شدن نوید کیا هم عزیزی رو دعوت نکرده.قطعا این دستوری از بالا بوده و ....

در مورد زندی حرف و حدیث زیاده ولی من این رو می گم تا به حال کدوم بازیکن از لیگ دو المان به تیم ملی این کشور دعوت شده که زندی دومیش باشه.چند ماه قبل مدیر برنامه های زندی این خبر رو داد که فولر به دنبال  زندی هست و ... بازیکنان ما حتی وقتی ملی پوش نبودن و باشگاههاشون در ایران ازشون راضی نبودن در لیگ دو المان موفق بودن.منصوریان و موسوی و... تیمهای لیگ دو المان بازی کردن.حتی دین محمدی بهترین پاسور چند هفته این بازیها هم شناخته شد.پس دعوت از بازیکنی که تنها چند ماه زیر نظر بوده و عدم دعوت از استعدادهای سالهای مدید داخلی خنده دارست.برانکو تا الان با ایران خوب نتیجه گرفته ولی تا به حال به کدوم حریف قدر برخورده؟می ترسم که برانکو بلاز دوم این مملکت باشه.چون چشمش رو از پشت عینک نازکش به خیلی از درخششها بسته.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب5 نظر