X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

روزهای اخر

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: یکشنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1383 ساعت 05:22 ب.ظ

با اینکه چند روز قبل در مورد نتیجه بازی ملوان و ماشین سازی مطلب خوندم ولی امروز جهان فوتبال در مورد عدم اعلام نتیجه مطلب نوشته بود.هنوز باید چشم به دو بازی اخرمون داشته باشیم بریم برای خودمون بازی کنیم و نساجی رو در قائمشهر ببریم تا جلوی هر حرف و حدیث و احتمالا اتفاقی رو بگیریم.با اینکه مطمئنم راه اهن خودش رو پیدا کرده و حریف دست و پا بسته ای نیست ولی نگران این هم هستم که حضور رحیم دست نشان در نساجی می تونه خطرناک باشه. شاید اونها برای نجات نادر دست نشان با اخرین نفس بازی کنن و نتیجه بخوان.نساجی دور برگشت اصلا موفق نبوده ولی در قائمشهر بیشتر تساوی داده تا باخت.با هوایی هم ممکن بارندگی باشه و اون زمین ابگیر ممکن راحت نشه تاکتیکی کار کرد.

خیلی دلم می خواد یک نفر برام منبع دقیق مطلب برد ملوان رو قید کنه.چون توی نشریه های ورزشی چیزی ندیدم(البته غیر از نشریه اقای احمد پور جنجالی).

به هر حال برد ما می تونه همه چیز رو بدون حرف و حدیث به نفعمون تموم کنه.

*************************************************************

شنیدم که سازمند حرف از تغییر مربی در فصل بعد (در لیگ برتر)داره.نام از کسی برده نشد ولی همه چشمها دنبال احمدزاده می گرده.سازمنتد سال قبل در سقوط ملوان نقش بزرگی داشت و بعضی وقتها اشتباهات صالح نیا را هم به شکل مضاعف به تیم اعلام کرد.ای کاش این بار کمی حرفه ای عمل کنه.

در این که صالح نبا مثل ممی با بچه ها(به علت اختلاف سن)راحت نیست شکی ندارم ولی حالا که جبران کرده و ملوان در حال صعود هست این حرفها جالب نیست.

حالا که قرار به لیگ برتر بریم دلم می خواد با صالح نیا بریم .شاید بتونیم اقتدار گذشتمون رو که با اون بهش رسیدیم رو باز هم تکرار کنیم.راستش ما وقتی ضعیف شدیم که امثال عابدینی و صفی زاده و فتح ا... زاده پول رو وارد این فوتبال بی در و پیکر کردن.با تمام اینها ما همیشه یک پای دردسر استقلال و پرسپولیس بوده ایم.شاید خاطرات ناگوار پروین بیشتر از همه مربوط به صالح نیا و اون زجرهایی باشه که ما به اونها روا داشتیم.

 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر