X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

ارزوی شدنی

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: شنبه 16 اسفند‌ماه سال 1382 ساعت 04:06 ب.ظ

می خواستم در مورد حوادث لیگ برتر و جنجال جدید دایی با رهبری فر و هاشمی نسب بنویسم.ولی دیدم چراغی که خانه رواست به مسجد حرام.این ملوان من باز هم مساوی کرد بعد از شکست شهید قندی و صعود برق به یک قدمی مون فکر می کردم بتونیم با این ترس بر صنایع قعر نشین غلبه کنیم.گرچه شنیدم حمله و هجوم زیادی به دروازه حریف داشتیم و گلی هم زدیم که مردود اعلام شد (اعتراض صالح نیا هم به جایی نرسید).تمام اینها یعنی دل زدگی .تیمی که صد در صد بازیهای خانگی دور رفت رو بدست اورده چرا در دور برگشت نمی تونه از پس تیم های قعر نشین و بحران زده بر بیاد.جایگاه ملوان الان در لیگ یک اصلا مناسب نیست الان که پیام و نفت و برق بیدار شدن جایی برای امتیاز از دست دادن نمی مونه.راستش همین استخوان بندی(با پژمان و ساجدی)بود که پرسپولیس رو در تهران و انزلی مغلوب کرد.همین تیم بود که پاس رو در انزلی شکست دا.جایگاه فوتبال ملوان رو قدیمی ها حتی بدن سیروس به یاد دارن.ملوان هیچوقت به بازیکن بزرگ متکی نبود و سالها با نفرات بومی و بعضا گیلانی در کشور مطرح بود ولی الان.....
فقط به یک چیز امیدوارم که اولین پیروزی تحول ایجاد کنه.ما دور برگشت با نیرو محرکه و عقاب و ماشین سازی و شهاب در انزلی بازی داریم و باید با نساجی و راه اهن و قندی(به نظر مثل ما دچار استرس شده)بازی داریم و کسب ۱۵ امتیاز دور از دسترس نیست.الان وضع جدول طوری نیست که به بازی این و اون دل ببندیم.باید خودمون به داد خودمون برسیم مثل پگاه که پارسال با وضع افتضاح دور رفت مقتدرانه دور برگشت رو به پایان برد و صعود کرد.
راستی من به یک چیز تیمم افتخار می کنم.در صبا باتری کلی تیریزی و شمالی و ... بازی می کنن در شهید قندی دست نشان چند همشهری رو با خود به یزد اورده و.... ولی ملوان من فقط با چند یار غیر بومی مار می کنه(که فیکس هم نیستن)با رفتن پژمان و ساجدی و میر قرطی و نظر محمدی و عشوری زاد و... کی فکر می کرد ملوان بتونه سرپا بمونه؟امیدوارم این بار هم ما بتونیم به لیگ برگردیم گرچه مشکل تر از همیشه .
**************************************
روزی که احمدزاده برد پرسپولیس و حملات زیاد این تیم رو در بازی با برق غیر عادی ارزیابی کرد همه پرسپولیسیها خواستار احقاق حق شدن و کار به جایی رسید که مربی برق جریمه شد.اونها در دور برگشت لنگان لنگان پیش اومدند و بعد از کلی تساوی سپاهان رو با گل کاملا سالم و جوانمدانه(!!!!)پیروانی بردن.خلاصه کار به اونجا رسید که در یک بازی پر حادثه با گل خداداد باختن و تمام حرفهایی که مبنی بر شکایت از خداد و ... کرده بودند به اعتصاب داخلیشون ختم شد.راستش به نفرین اعتقاد خاصی دارم وقتی این همه جوون کنر موندن تا پولهای چند صد ملیونی به بازیکنای بالای ۳۳ سال داده بشه وقتی که چند بازیکن قدیمی مثل رهبری فر و انصاریان و شاهرودی (که واقعا قبولشون ندارم)از این تیم کنر گذاشته شدن واقعا دلیلی برای حمایت از وینگوی جوان پرست سابق و تجربه دوست امروز نمی بینم.گرچه معتقدم وینگو فقط نیمی از اختیارات تیم رو در دست داره بزرگترهای تیم نصفه دیگه تیم رو می چرخونن.به نوع پرداخت قسط سوم قاردادها توجه کنید تا اخرش رو بخونید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب12 نظر