X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نمایشگاه و اول

ارسال شده توسط:سعید در تاریخ: دوشنبه 1 دی‌ماه سال 1382 ساعت 10:10 ب.ظ

همه چیز به نفع پاس تمام شد کی فکر می کرد استقلال اینقدر راحت گل بخوره.خداداد پارسال در بازیهای حذفی و لیگ واقعا استقلال رو عذاب داد ولی اینبار اونا رو کاملا از کار انداخت.بر خلاف تمام چیزهایی که حاجیلو در مورد صمیمیت و یکدلی در استقلال می زد.باز هم همدانی به نحوه تاکتیک و مهره چینی قلعه نوعی معترض بود.استقلال هیچوقت تیم ارومی نبوده از دهه 60 تا الان این تیم بدون حاشیه نبوده و همیشه یکجوری ضربه بدی به اونها زده .استقلال از دروازه بان سوم هم خیری ندید گرچه هر کسی در مقابل اون ضربه ممکن بود تسلیم شه ولی تا اونجا که به یاد دارم طباطبایی همیشه روی شوتهای کاشته دروازه بانی شش دانگ بود.کم کم برای استقلال انتقاد از داوری بعد از هرشکست عادی شده همونطور که وینگو بعد از هر شکست عامل باخت را جاسوس درون تیمش می داند.استقلال امسال بهتر از پارسال هست ولی بعد از نیم فصل به ترکیل ثابتی دست پیدا نکرده .مثلا در بازی با پاس فکری کند مقابل برهانی جوان کار کرد و بارها جا موند توان برهانی اینقدر بالا بود که نوازی(بهترین ابی این روزها)مجبور به خطاهای شدید مقابل او شد.

اما کمی بریم به پرسپولیس بپریم.وینگو بعد از برد فولاد جوان به رشت رفت قبلا هم گفته بودم بازی با پگاه اسان نیست نه اینکه پگاه تیم منسجمی و جهانپ.ر مرد روزهای سخت ولی پگاه اومده بود تا داستان اون هشت گل رو از یادها ببره.به نظر من اونها نبردن ولی به تیم 8 گل زده دور رفت مجال هنر نمایی ندادند.اشتباه جهانپور این بود که پنالتی رو به دین محمدی سپرد در حالی که نوری سراسر انگیزه و تلاش بود تا با گلزنی به پرسپولیس مقدمه دعوت مجدد خودش رو به تیم ملی فراهم کنه.ولی در پگاه جهانپور اسمها بازی می کنند و مجالی برای بقیه نیست.وینگو بعد از این تساوی باز هم عامل توقف رو جاسوس معرفی کرد.قبلا اسدی به جرم هم سفره شدن با پروین از دور خارج شد و حالا نوبت بازیکن دیگری رسیده که معلوم نیست کی هست و گناهش چیست.

امسال غمخوار حدود 3 ملیارد برای تیمش خرید کرد و جز دایی(که اونم فقط در تهران موفق عمل می کنه)واقعا بقیه کارایی نداشتند.ایلیچ تازه داره راه میفته(بعد از 14 بازی)میناوند اسیر حاشیه هاست و .....البته برای اونها هم تا پایان فصل کلی مجال و فرصت هست.

 

همه مصاحبه پاشازاده رو خوندم پاشازاده رو از وقتی در امید استقلال بازی می کرد به یاد دارم ولی بعد از ملبورن و سفر به المان و ... کم کم افت کرد و پارسال مخصوصا بازی با سایپا کلی مبتدی بازی در اورد تا حالا تمام حرفاش در مرد ستاره بودنش اصلا به نظر نیاد.

 

نمایشگاه فوتبال رو روز چهار شنبه در اوج خلوتی رفتم از غرفه جهان فوتبال تا غرفه ایپنا همه و همه رو دیدم.ولی اصلا به نظرم جالب نبود شاید به خاطر اینکه نه باشگاهها نه جراید و ... کامل از این نمایشگاه استقبال نکردن.چیزای جالبی دیدم غرفه فوتسال بانوان و چمنهای مصنوعی و ...

ولی جالب بود خانمهای گرداننده غرفه استقلال اهواز شفیع زاده(مدیرشون)رو نمی شناختن.به نظرم استقلال اهواز می خواست هزینه های سرسام اورش رو تو نمایشگاه با فروش پوستر و مجله و بلوزش جبرن کنه.

باخت پرسپولیس به پیکان و پاس بهانه خوبی به اونا داده بود تا فیلم گلهاشون به پرسپولیس رو دهها بار پخش کنن.

روی هم رفته چندان نمایشگاه برام جالب نبود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب9 نظر